Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan maradhatnék mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatnék mindig érzelmileg szikla szilárd, stabil és erős a lányokkal való ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy ahogy ismerkedem a lányokkal, valahogy mindig van egy-két lány, aki iránt többet kezedek érezni, ez a beleszerettem féle érzés, amitől totál elgyengülök és onnantól kezdve valahogy nem érzem magam férfinak. Szeretném kiölni az érzelmes énem, hogy mindig alfa maradhassak és férfias, kelendő a lányok szemében jellemre, de ez az állandó szerelembe esek dolog cak meggyengít és meggátol ebben. Úgy érzem ez az érzelmes, szerelmes oldalam csak feleslegees akadály és nem emiatt kerülök a lányok barátzónájába. A mostani lánytól is, akivel kb. három hete ismerkedem, már fokozatosan kezdtem érezni, hogy több lesz ez testi vonzalomnál a részemről, de ő csak barátként szeret engem, ez eléggé durván hatott rám és csalódásként, visszautasításként elkönyvelve csendben, szenvedek a lelkem mélyén most is. Szóval az érzelmek nem jók, nem akarok többet beleszeretni egy lányba sem, akivel ismerkedem!

2012. jún. 20. 03:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ok ha rájöttél a megfejtésre oszd meg velem meg még jó pár millió embernek csajnak,pasinak mert kur'va nagy a tábor szerintem
2012. jún. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dolgokat targyilagosan kell nezni. Nem szabad beleelned magad. Valami teljesen masra kell gondolnod, mashogy kell kezelned a szituaciot. Hogy hogyan erd el, azt neked kell kitalalnod, le se tudom irni, hogy en hogy csinalom.

Nem pont ilyen teren alkalmazom en ezt. (2 honapra kulon kell lennem a paromtol a 2 eves kislanyunkkal. Tavaly mar sajnos 5 honapot kulon kellett toltenunk es akkor teljesen magam alatt voltam, mert allandoan ra gondoltam, mindig sirtam, belekepzeltem magam a romantikus filmekbe, hagytam, hogy az agyam a szivem es a testem a szexre gondoljon...stb 2 het utan kezdodtek a bajok. Most majd 4 het telt le a 2 honapbol es meg total rendben vagyok. Nem gondolok a szexre, ha romantikus film van, targyilagosan tekintek ra, heti egy kameras beszelgetes, nem emlegetem magamnak a parom, targyilagosan tekintek ra, nem engedem meg magamnak, hogy sirjak...stb.)

Nekem bevalt. Valahogy neked is ilyesmit kene elerned.

2012. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Addig TILOS beleszeretned egy lányba, amíg meg nem csókolod, le nem feküdtök. Miért? Mert ha beleéled magad előre, fájni fog egy esetleges kudarc, visszautasítás. Kezeld úgy a dolgot ismerkedés alatt, hogy ő csak egy lány a sok közül, nem baj ha konkrétan vele nem jön össze, majd akkor a következővel. Fontossá akkor váljon számodra, mikor már jártok.
2012. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát én a kérdezővel rohadtul egyet éertek a szerelem sokszor szar!

De ha tényleg rád talál akkor maga a csoda.:-)

2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem vagyok jó pasi külsőre. Ritka ronda vagyok. Alacsony, vékony, nagy orrú. Manapság meg az izmos, magas, jóképűek a nyerők, de nála tuti, mert megteheti, hogy jót kapjon. Túl jó nő külsőre.
2012. jún. 20. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejel ki tartás van még sok csaj a világon akinek tetszenél, a ritka ronda csávókon ahogy te mondtad öltözködésileg és haj viselet során sokat lehet javítani. :-)
2012. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak, a ronda, kövér lányok.
2012. jún. 20. 16:22
 8/8 anonim válasza:
FIATAL VAGY,BA*SZKI!
2012. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!