Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Mivel eddig sem forogtam olyan társaságban, akikkel mehettem volna bulikba, ill. nem voltak szinglik körülöttem, a munkahely kizárt.

A net - mára már teljesen bebizonyosodott számomra -, kizárt, mert elképesztő rossz tapasztalataim vannak (itt valamilyen értelemben vett "hibás" emberek vannak; vagy eleve megjátszák magukat; szórakozgatnak, komolytalanok).

Nem vagyok már tinédzser.



2012. jún. 19. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ... kor, nem, érdeklődés, stb.
2012. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ki kell mozdulni, elmenni olyan helyre, ahová járnak emberek. Nem feltétlenül disco, bármi működhet, ahol lehet beszélgetni, stb.


Amúgy ha nem vagy tini, ne itt kérdezősködj, én is csak trollkodni járok ide. :) 24/N

2012. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig ez elég komoly probléma lehet, mert sokan küzdenek ezzel a problémával. Rákerestem neten az imént. Akár idősebb, akár fiatalabb, akár nő, akár férfi az illető.
2012. jún. 19. 15:38
 4/4 ASOT ***** válasza:

neten nem jó, mert nagyon sokan vannak fent, és eleve nehéz kiszűrni hogy ki az aki csak szórakozásból van fent...aztán meg mivel sokan vannak fent így nagy a választék is, és 1 szexi csajszira ráír 100 pasi míg egy pasira senki....

Szóval a jóból is a legjobbat választhatja egy adott nő.

2012. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!