Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés

Nagydumás,jóképű,éles eszű,egy kicsit szemét, újgazdag, és sznob. Nem érdeklik az emberek,egy két embertől eltekintve hidegen hagyja mindenki. Haláli nyugodt és laza fazon,lusta és kedvenc időtöltése az alvás. Olyan elegáns közönyösséggel vesz tudomást mindenről.


Ismerem ezt a fiút,és egyszerűen nem értem,hogy lehet h annyi csaj oda van érte. Most komolyan,mit esznek rajta?



2012. jún. 19. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiemelem azokat a részeket amiket esznek a pasik valószinüleg:"Nagydumás,jóképű,éles eszű,újgazdag". "Haláli nyugodt és laza fazon".
2012. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*pasin
2012. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tulajdonsága, hogy 'újgazdag', sokat nyom a latba.
2012. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nahát ez a fickó olyasmi mint én, kivéve hogy én nem vagyok újgazdag. Még
2012. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit esznek rajta?

A pénzét. Az alfahím státuszát. A jóképűségét. A rosszfiús viselkedését. A magabiztosságát. A kocsiját. A nagy farkát.

De ezek a dolgok csak a buta tinilányoknak olyan fontosak. Ezzel a viselkedéssel a normális csajokat szinte kizárja az életéből.


Én mit tennék vele ha az apja lennék?

Elzavarnám a vaskohóba dolgozni egy rozzant trabanton.

Nem árasztanám el érdem nélkül megszerzett pénzel. Megtanítanám hogy a pénzért dolgzni kell és az embereken nem szabad átgázolni.

2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez én vagyok!! Te vagy Bea?!
2012. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan elegáns közönyösséggel vesz tudomást mindenről.

Igen, ez egy darabig tud nagyon vonzó lenni. Első találkozó alkalmával talán el is bűvölne. Az más kérdés, hogy egy idő után kiütést kapnék tőle, és azon agyalnék, hogy melyik fára kéne felakasztani, de egy ideig ezek a dolgok szörnyen jól tudnak állni egy férfinak.


21/L

2012. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De ezek a dolgok csak a buta tinilányoknak olyan fontosak"


Te én nem vagyok biztos abban, hogy a tinikorszaknál megszünik ez az értékrendszer.Érdemes fellépned női forumokra ahol találkákról beszélnek huszonévesek.Ilyeneket irnak, hogy mondta mennyi a fizúja többet nem találkoztam vele, nem volt kocsija többet nem válaszoltam a hivásaira, átlagosan öltözködött tehát igénytelen stb.

2012. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volnék az újgazdak mivoltjára.Apuci pénzét szórja v ő dolgozott érte.Valószínleg az 1.Ezesetben elzavarnám a csába.Ismerek 1 ilyen fazont.Kiráz tőle a hideg.
2012. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd,itt gondolom azt fogják írni a lányok,hogy ilyen pasi nekik soha az életben nem kéne.

Ezzel ellentétben a valóság egészen más,mint tudjuk.

Jó ez a gyakori kérdések,de azért nem kell itt minden választ elhinni.

25F

2012. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!