Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek, a kellőképpen határozott, őszinte, és cinikus megjegyezéseiről híres pasikról?

Figyelt kérdés
Az olyanokról,akik ugyan elég bunkók,és szemetek tudnak lenni,de legalább tisztában vannak vele,hogy ez nem jó(tehát nem hülyék,észreveszik magukat). Most az más kérdés,h ezen változtatni sem nagyon akarnak,mert élvezik ezt a helyzetet. De legalább nem álszentek. Minden megnyilvánulásuk,olyan valódi és természetes. És kellő öniróniával és cinikussággal,még egy kis humorral megfűszerezve, szórakoztatóbbá teszik a szürke hétköznapokat.

2012. máj. 31. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, én bírom az ilyen embereket, mert velük legalább lehet kegyetlen komoly szócsatákat folytatni, nem úgy mint ezzel az ultraérzékeny lelkű társadalommal, akinek beszólsz egy frappánsat és sírva fakad, mert képtelen kezelni a konfliktust. :D

Nekem szinte csak ilyen barátaim vannak. :D

Bár én ettől függetlenül ha kell, tudom moderálni magam, szóval azzal vagyok ilyen, aki bírja. Aki nem, azzal nem nagyon beszélgetek.

21L

2012. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát azért engem ne bántson. Az ilyen pasi frankó, de van amelyik nem érzékeli a határokat.
2012. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tudja hol a határ akkor nekem bejön, csak ne bántson mindenkit(báár én is ilyen vagyok:D)
2012. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom az ilyen pasikkal, de azért tudja hol a határ, ne legyen rosszindulatú. Én sem vagyok az a sértődékeny lány, és szeretem, ha nem mimózalelkűek vesznek körül. :)

23/L

2012. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát én is ilyen vagyok. Egyes lányokkal jókat tudok rohogni, mások túl komolyan veszik, és elkonyvelnek "furi"-nak.
2012. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki bunkó, az nem úriember. Csak valami House-klón, és az a jobbik eset...
2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!