Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az bejön nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az bejön nektek, ha egy pasi windszörfözik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 11:48
 1/10 anonim válasza:
Nekem nem pont ez miatt jönne be egy srác. De nem rossz tulajdonság.:)
2012. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

újgazdag sport, nekem inkább taszító lenne


21/L

2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

14:32


újgazdag sport? azt se tudod szerintem hogy mi az, nem azt hogy mennyibe kerül. Bár fészbúkozás biztos menőbb!

2012. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen...


Én legalább nem csak az interneten szörfözök!:P

2012. jún. 17. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:

vágom, hogy mi az a windsurf, és fenntartom, hogy újgazdag sport, nem két forintba kerül eljutni windsurf helyekre, Ausztrália, Kalifornia, Hawaii stb. Ez lehet, hogy vonzó valaki szemében, de én nem tudok rá felnézni, nem jön be, ez van.


Ha meg csak azért csinálod, hogy a lányoknál jó legyél ezáltal, akkor külön szánalmas.


magával a windsurffel semmi bajom, bár én nem élvezném, nem vonz, de ha valaki ezzel villog, az gááááz


csináld, ha szereted, de itt gyk-n ezzel önigazolást, elismerést, rajongást keresni nem menő, menj ki a tengerre és érezd jól magad, ott találkozol majd olyan lányokkal, akiknek bejön és maguk is szeretik csinálni

2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:

köszi a videót, ebből is látszik, hogy a Balatonon a windsurf csak szenvedés

az igazi terepe az óceán

nem baj, valakinek biztosan bejön

2012. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha lenne egy kicsit több pénzem, elmennék Ausztráliába szörfözni. De ahhoz még nagyon sokat kell gyűjtenem.

Addig jobb híján kénytelen vagyok beérni a Balatonnal. Ami végül is nem kerül sokba. És ha már belejöttél,akkor nem szenvedés,sőt élvezhető a maga módján,még ezeken a csendes vizeken is.


A kérdést csak ezért tettem fel,mert kíváncsi voltam,h mennyire jön be ez a tevékenység. De köszönöm,megkaptam a választ. Ezek szerint a csajok szemében ez hatalmas fekete pont,mert hát ugye ez egy újgazdag sport.:D

2012. jún. 17. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, azoknak a csajoknak a szemében hatalmas jó pont, akik a pénzes, újgazdag palikra buknak


a normálisak meg tojnak rá, hogy mit sportolsz, ha kedves srác vagy akkor bejössz, ha nem, akkor nem


magadért csináld, ne azért, hogy felvághass vele, ne ezzel akarj becsajozni

ne páváskodj azzal, hogy surf-ölsz

nem a windsurfbe fognak beleszeretni a rendesebb lányok

2012. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:51


hogy lehet nem szeretni, meg elítélni valamit amit csak nem is próbáltál. amúgy Balatonon is lehet szörfölni szelesebb időben. Szóval nem kell tengerhez utazni.

2012. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!