Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy német lánnyal. Megbeszéltük, hogy találkozunk. Mit csináljak, úgy tudja, hogy vágom a németet?

Figyelt kérdés
Eddig leveleztünk. Szótár segítségével pár óra alatt lefordítottam a leveleit :) Megbeszéltük, hogy találkozunk. Nem mondhatom, hogy nem tudnék beszélni vele...akarok vele lenni. Ha gyorsan előkapom a német szótárt, ragad rám jó sok minden pár hét alatt? Tök gáz, mert megadta a telszámát is, de nem merem felhívni. Hülye vagyok?
2009. júl. 4. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes motiváció a nyelvtanulásra :)
2009. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

UHH...lány vagyok, de ugyanaz történt velem, mint veled..egy német fiúval megismerkedtem persze én is nagyban szótáraztam a leveleit..:D:D:D

Amikor taliztunk..huuuuuh..jobb ha nem mesélem..annyira izgultam h még az is kiment a fejemből amit addig tudtam (mert sokáig tanultam a németet, érettségiztem is belöle)..miit mondjak..naggggggyon gáz volt..

De ahogy telt az idő a randin, ugy egyre inkább belelendültem..de még akkor is nagyon kellemetlen volt..ő akart még velem találkozni , de én azt mondtam h inkább ne, annyira rossz volt(mármint nem a fiú,hanem maga a helyzet,nagyon égtem).De azért mindenképpen menj el a randira, és próbálj megnyugodni és ne izgulj!!!:)))

2009. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
fúú ez milyen aranyos :) főleg egy 28 évestől. szerintem írdd meg neki hogy nem tudsz németül, csak azért mondtad, mert annyira elvarázsolt, és eddig szégyellted volna elmondani. tudtok amúgy angolul? mert akkor minden meg lenne oldva. mindenesetre, sok sikert ! :)
2009. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bizony jó ok ez a tanulásra, máskülönben elő nem venném a németet :) Köszönöm a biztatásokat+tanácsokat! Sajnos én nem tudok angolul sem :) Úgyhogy csak a szerencsében bízhatok. Majd szótárral a kezemben megyek randizni :) Vicces lesz.
2009. júl. 4. 22:06
 15/16 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg,hogy beszél-e más nyelven (már ha te tudsz : D).

német nyelvterületeken szinte mindenki tud valamennyire angolul, sok angol szó beépült a nyelvükbe, ha megnézel egy német magazint, akkor annak a fele kb angolul van..

2009. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hali.


Ha szótáraztál akkor biztos levégta, hogy nem vagy perfekt. :)


Ha totálisan alapszinten el tudsz beszélgetni akkor nem lesz nagy gáz, mert ha már találkozni akar veled akkor ő is érdeklődik irántad.


Ha teljesen kezdő vagy akkor ne nagyon reménykedj.

Szép dolog a mutogatós ismerkedés, de ehhez olyan lány kell aki nem vágyik mély kapcsolatra illetve olyan akinek nagyon bejössz.

Szerintem.


Találkozz vele, de azért legyen tisztában azzal, hogy mi a szitu.


Sok sikert.

2009. júl. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!