Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogyan tudnám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tudnám egy fiú figyelmét felhívni magamra EGY nap alatt? (Utolsó tanítási nap. )

Figyelt kérdés

Felettem jár kettővel,szünetekben mindig látjuk egymást,egyszer-kétszer összeakadt a tekintetünk de semmi több. Ne írjátok,hogy rakjam ki a mellem :D

16/L


2012. jún. 14. 18:47
1 2
 1/13 taylortimothymatthew ***** válasza:
100%
Meny oda hozza es beszelelj vele.
2012. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el. Unalmas a szerelem. Jobb, a fityesz-digesz. Ami annyit jelent, hogy elmélkedjünk míg tart az életünk.
2012. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy többnyire mindig 1-2 haverjával van,én meg elég félős vagyok :/
2012. jún. 14. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit akarsz egy nap alatt :D tényleg máshogy nem fog menni csak ha odamész hozzá. nem ülni kell és a csodát várni.
2012. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy látszik vannak még sorstársaim, akik az utolsó napra hagytak mindent!:)

Írj egy levelet, ha van kedved!16L

2012. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap kevés erre. Ha kirakod a melled, biztos megnézi, de attól még nem fog megszólítani.

Itt neked kell beszélgetést kezdeményezned. Előtte át kell gondolnod, hogy konkrétan mit akarsz, például hogy elhívod randira. Enélkül egy általános beszélgetés valószínűleg el sem jutna odáig.

2012. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nem nagyon van min gondolkodni!

Ha a haverjaival akkor menj oda:,,Sziasztok!XY ráérsz egy picit?"félrehívod és kérdezd meg tőle, hogy esetleg nem lenne-e kedve elmenni valahova?!

De előtte tényleg gondold át, hogy mit is szeretnél neki pontosan mondani/kérdezni.

Nem baj hogyha félsz,ez teljesen normális!Gondolj bele!Ha igen-t mond a srác, akkor mindenki boldog...ha meg nem-et, akkor legalább megpróbáltad!

Sok sikert!(majd írj, hogy mi lett)

2012. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondjátok még, hogy menjen oda, és r1bancként hívja el valahova! Nektek sem volt még párkapcsolatotok! Az ilyen nem így működik!

Egy nap alatt nem tudja felhívni magára a figyelmet, ha egész suliévben sem tudta.

2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szerintem marad az fb vagy majd jövőre...:DD

utolsó: csak 1-2 hónapja keltette fel az érdeklődésemet :D

2012. jún. 14. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, amúgy még írtam, csak kitöröltem a végét:)

Legyél holnap rafkós, ha tudsz:D

Én odaküldeném egy haverodat dumálni vele. Egy pasi ad egy másik pasi szavára. Ha ismerik is egymást az lenne a legjobb. Valami olyan dumával, hogy nagyon dögös egy kis csaj ez a 16/L(te:D), nem gondolod? Úgy tud nézni azokkal a szép szemeivel hogy totál kész vagyok tőle. xD Én már próbálkoztam nála, de elérhetetlen ez a dög:D Viszont egy ilyen pasinak, mint te(kiszemelted), biztosan nem tudna sokáig ellenállni! :P

2012. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!