Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet ajánltok a moziba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet ajánltok a moziba?

Figyelt kérdés
egy lányt szeretnék elvinni de nem tudom melyik film lenne a legjobb? 21F
2012. jún. 14. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt :)

Amúgy szerintem egy romantikus vígjátékkal, vagy esetleg drámával jól rá lehet hangolódni a randira.

Az Amerikai pite: a találkozó című film pedig jó hangulatot teremt, én szerintem azt választanám.

19/L

2012. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne a bosszúállókat.
2012. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a prometheust, mégpedig azért, mert nagyon klassz látványfilm, de van benne pár félős jelenet is, aminél simán hozzádbújik a kiscsibe, ha megijedt. :-)
2012. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most nem tudom hogy megy, de régen mindegy volt, hogy mi a film, mert úgysem nézte senki a filmet, hanem a másikkal volt elfoglalva :)
2012. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
én csaj vagyok, és ne a prometheusra, halálra untam magam, alig vártam, hogy vége legyen. Kb olyan mint a star trek vagy a csillagkapu, meg az ilyen fa*ságok
2012. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös abszolút!
2012. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mindig olyat választottam, amin lehet nevetni, az ilyen prometheusos marhaságok helyett még egy idióta animációs film is jobb randira szvsz. Ne legyen komoly mondanivalója, ne csak a filmre kelljen figyelni, ilyen filmre haverokkal kell menni, vagy ha már jártok.
2012. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

09:24


akkor nézzél micimackót, az a neked való! Amúgy 16os karikát kapott, szóval meg sem nézhetted volna!

2012. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen 8as, te már csak tudod így látatlanban is, hogy ki hány éves, amúgy a micimackót is utálom. Te nagy kocka lehetsz ha az ilyen filmek jönnek be mint a prometheus. Ennyire bánt ha valakinek nem tetszik ez a film?? kezeltesd magad.
2012. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de selejtesek vagytok mindahányan. a prometheust nem lehet egy lapon említeni a csk-val vagy a többivel, mert más az alapsztori és a történet is másra éleződik ki.

nem kell kockának lenni valakinek, hogy tetsszen. én nem vagyok kocka, csak a látvány miatt mentem el, de még csak nem is a darabolás vonzott, mert nem sok olyan jelenet volt, hanem a tájak felépítése és megalkotása, művészi szempontból volt számomra érdekes.

az, hogy ennyire gyerekesek és begyöpösödött a gondolkodásotok, az elég szánalmas.

2012. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!