Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor ő kezdeményez, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ő kezdeményez, akkor teljesen magabiztos. Viszont mikor én kezdeményezek, olyankor megijed. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidős srác, aki nagyon bejön, és sztem én is neki, mert gyakran kezdeményez, pl: mikor hideg van este,megkérdezi fázom-e,és rám teríti a pulcsiját; mikor társaságban beszól valami poénosat,mindig mosolyogva a reakciómat nézi; gyakran kezdeményez beszélgetést velem; gyakran vigyorog "úgy" rám; stb. Szinte egyértelmű a jelekből, hogy tetszem neki. És mikor ő lép, olyankor teljesen magabiztosnak tűnik, meg általánosságban magabiztos. Viszont mikor én kérdezek tőle valamit,vagy bármi apróbb lépésemtől "megijed". Mikor legutóbb is kérdeztem tőle valamit - egy ártatlan kérdés -,hirtelen leblokkolt,és alig tudott kinyögni egy szót. Utána megint kérdeztem tőle vmit,arra is furcsán reagált. Leültem mellé,és látszott rajta,mennyire zavarban van. Miért? Mikor ő lép,akkor magabiztos.

19/L


2012. jún. 14. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A srác szimplán zavarban van mikor te kérdezel valamit legyetek többet együtt és idövel elmulik már csak igy az elején nyögvenyelös
2012. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy csókot, tuti tetszeni fog neki, és megadja a kezdő lökést is! Jöhet a lehurrogás, hogy ez hülyeség, de hidd el, működni fog! Hajrá!
2012. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van így, mert amíg ő kezdeményez, addig nála van a kormány. Onnantól, hogy te kezdeményezel, kicsúszik az irányítás a kezéből és kiszolgáltatottnak érzi magát. Ez így elég szélsőségesen hangzik, de erről van szó.


Egyik cimborám pl tipikusan domináns és magabiztos volt minden párkapcsolatában, sosem izzadt a tenyere akkor sem, ha oda kellett menni egy csajhoz. Egy időben viszont volt egy csaj, akivel összejárt dugni. Ő egy igazi manipulatív nő volt, aki jól kevergette a lapokat. Az egyébként magabiztos beleszarós gyerek nem értette, mi a franc van, mert kb zavarban volt, amikor ment a csajhoz. Egyszerűen arról volt szó, hogy nem érezte magát egyértelműen a nyeregben, mert nem 100%-ban nála volt az irányítás, és ez a helyzet annyira idegen volt neki, hogy nem tudta hogyan érvényesüljön benne, így ösztönösen ki akart törni.

2012. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gergo_30F ***** válasza:
az ember annál bonyolultabb, mintsem mindig magabiztos, vagy mindig balf@sz legyen...azért bizonytalan ha te lépsz, mert nem lát előre, nem ő irányít egy olyan helyzetben, ami fontos neki. azaz te vagy az számára. a leírtakból lerí, hogy nagyon tetszel neki, egy kis egyértelmű bátorítástól már átlendülhetne ezen. ne jelekben gondolkodj: puszi, ölelés, de leginkább csók.
2012. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!