Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok ezzel a sráccal? (megsúgom én vagyok ez a srác)

Figyelt kérdés

Egy régebbi levelemből idézek, csak hogy ne keljen újra leírni az egészet:

Igazából nem is tudom hol kezdjem. Talán a legelején...? De csak nagy vonalakban:

kb. 11-12 éves koromban kezdtek el igazán érdekelni a lányok. De mivel amúgy is egy kissé félénk, magamnak való fiú voltam, meg sokszor, sokfelé el-el kalandozott a fantáziám, hol ez, hol az, meg az, meg amaz...stb. is érdekelt, ezen irányú vágyam idővel kissé lankadni kezdett, majd miután bekerültem egy olyan középsuliba, ahol a szakmai irányultságból kifolyólag szinte csak fiúk tanulnak, így még jobban eltávolodtam a női nemtől. Pechemre.

Persze most gondolom jönne a kérdés, miért nem kerestem máshol (szórakozóhelyek, rendezvények stb)?!

De sajnos nemvolt olyan a "baráti" kör, hogy ezt lehetővé tette volna. Sokat (túlontúl is) lógtunk a suli számtech termében, ökörködtünk, olyan helyekre rendezvényekre jártunk, amik hangosságuk és méretük miatt egyáltalán nem alkalmasak ismerkedésre, na és persze nem is azért mentünk, hanem csak pusztán a buli kedvéért...

Végül 8 év (érettségi+3 szakma megszerzése) után kikerültünk az ÉLETbe. A régi "barátságok" 1-2 év alatt elhalványultak, és végül nem maradt más, csak a családom, és néhány ismerős munkatárs, akikkel meg már nem igazán megyünk semerre. Ismerkedős helyekre meg pláne nem!

Így nem maradt nagyon más számomra, csak a netes társkeresés, amiről eleinte én kis naiv, azt hittem, hogy majd 1-2 hónap, és találok valakit, de valahogy nem így történt...

Majdnem 9 hónap telt el, mire végül 2-3 (valószínűleg tapasztalatlanságom miatt) sikertelen randi után rám írt egy 20 éves esztergomi lány (akkor még nem tudtam, hogy még 4 évvel fiatalabb). Én am. pesti vok.

Viszonylag hamar, kb 1.5 hét után találkoztunk is, de csak futólag (1 órát kb), mert átutazóban volt, hogy meglátogassa a nagymamáját Debrecenben. Megkapta a virágot, leültünk, elbeszélgettünk kicsit, majd ment tovább. De már akkor láttam, hogy ez most kicsit más, sokkal jobban érdeklődik irántam, mint az előző lányok. Később beszélgettünk, elég sokat itt neten, majd a következő találkozó végén mikor a búcsúra került a sor (ugye én, illedelmes úriember módjára csak puszit akartam adni), teljesen váratlanul szákon csókolt.

Eléggé zavarba jöttem, és rövid úton elbúcsúztam tőle. Később neten mondta is, h látta rajtam, h nagyon meglepett az a kis ártatlan csók, és h ne aggódjak, nincs semmi baj... Egy kicsit meg is nyugodtam. Illetve adott némi önbizalmat is, h ilyen nyíltan elmondott mindent.

Aztán találkoztunk még 1-2 alkalommal, és egész jól összemelegedtünk! :) Majd egy soron következőn alkalommal elhívtam magamhoz. Gondolom nyilvánvaló miért :)

Egy kis (néha nevetgélésbe torkolló) kölcsönös bugyiban/gatyában turkálás, előjáték után, elérkeztünk a témához is.

De sajnos (mint az várható is volt, mert első is, meg amúgy is nagyon izgulós vagyok) nem úgy alakult minden ahogy legalábbis kellet volna... Elég gyorsan végem lett (talán 1.5-2 perc), amire még gondolom az is rásegített, hogy ő volt felül.

Bár rögtön nem mondta, de ez után valami nagyon megromlott köztünk. Még találkoztunk pár alkalommal, a szilvesztert is együtt töltöttük, még kisit össze is bújtunk, de elég hamar elintézett egy kis "cumival". És nem engedte egyáltalán, hogy én is örömet szerezzek így neki.

Próbáltam vele beszélni a témáról, h mi a baj, de folyton kitért a válaszok elöl. Próbáltam a kedvében járni mindennel, de sajnos nem jártam sikerrel egyszer sem. Majd kicsit több mint 1 hónap eltelte után telefonon szakított velem (amit már éreztem, h meg fog tenni). De ezt olyan alpári és érzéketlen módon tette, felhozva az együttléteket is (kb. valahogy így: Te egy szerencsétlen lúzer vagy, aki még baszni sem tud!), hogy komolyan (szégyen v nem) elsírtam magam!

Mindez idén február elején történt...

Azóta olyan mértékű ürességet, értéktelenséget érzek legbelül, h azt komolyan el sem tudom pontosan magyarázni.

Önbizalom (előtte sem volt sok) = 0

Már nem merek, nem látom értelmét sem élőben, sem neten a pár keresésnek, mert félek, h végül ugyanez fog történni újra!

Annyira rossz ez így! Mert közben tudom, hogy ha akadna valaki, akivel kölcsönösen megértjük, megbecsüljük egymást, akkor illene rám a "tenyerén hordozza" kifejezés!

Hát nagyjából itt tartok most...



2012. jún. 10. 11:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nos először is, ne aggódj meg fogod találni az igazit, idő kérdése:) én kb. Ilyen típusú fiút keresek már elég régóta, de sajnos a távolság miatt(kb 230 km) nem lenne érdemes ismerkedni
2012. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok ismerkedés terén. Végeztem az egyetemen, most dolgozom. Nincs olyan baráti köröm, akikkel oylan helyekre járnék, ahol lehet ismerkedni, az önbizalmam pedig nekem is kb. 0...
2012. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
De gondolom nem lány vagy....
2012. jún. 10. 13:01
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem, csak írtam, hogy hasonló a helyzetem.
2012. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és el is olvastam a mondókád. Hány éves vagy? Mert nyilván egy 25-26 évesnél ez már inkább ciki, de egy pl. 19 évesnél még nem olyan gáz, szerintem... Szóval én is azt tudom tanácsolni, hogy gyakorolj még, ne vedd ennyire a szívedre a dolgot, ezer meg ezer más lány van még. Az a csaj sem tökéletes, őt is le lehetne oltani, ha az ő módszerével dolgoznál. Szóval fel a fejjel csajozz tovább, csalódások biztosan érnek még, de ilyen az élet, ez mindenkivel megesik. Arra a kérdésre, hogy járnék-e veled ennyi alapján nem tudok válaszolni, az sokkal több dologtól függ... (20L)
2012. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor konkrétan, mik ezek a dolgok számodra?
2012. jún. 10. 13:51
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
aki ezt végigolvasta,az jelentkezzen mert kap egy zöld kezet!xD
2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
13:35-ös vagyok. Hát, ez nálam főleg az első találkozástól függ. Milyen a fiú stílusa, gesztusai, humora, mennyire intelligens, beszédes-e, ápolt-e, meg úgy "egyben hogy néz ki" (mivel a külső is számít), ilyesmik.
2012. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
68%
ÉN bizony végigolvastam, és nem bántam meg. Ha lány lennék, tuti érdekelnél, van benned valami őszinteség, jó értelemben vett naivitás, ami nem baj. Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel, hidd el, azokra az emberi értékeket, amikkel te rendelkezel, is fogja értékelni valaki. Lehet ő lesz majd a nagy Ő.
2012. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!