Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves, és TINI LÁNYOK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves, és TINI LÁNYOK! Mit akarhat tőlem? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Hallottam már egyre inkább jellemző, hogy a kis tízenéves lányok a huszonéves fiúkra buknak.

Én 23 éves fiú vagyok, és van egy 15 éves "barátnőm", akivel barátok vagyunk. A lány hihetetlen gyönyörű a korához képest, én még életemben nem láttam tőle szebbet, sem a való életben, sem neten. Tavaly rengeteg üzenetet váltottunk, párszor összefutottunk, meghívott magukhoz is, de amint később számomra feltűnt, a szülei sosem voltak otthon (mindig titokban hívott, gondolom hogy ne tudják a szülei, micsoda nagy kannal van).

Szóval látszott rajta hogy keres, titokban magukhoz hív, rámírogat, érdeklem. Mivel nekem nagyon bejön a lány, írtam neki face-n üzit pár hónapja, hogy nekem bejön, és járhatnánk...de válasz sosem érkezett rá... és a barátnőitől kérdezősködtem, ő nem is akart volna velem járni... Nem is beszéltünk utána hónapokig.


Az utóbbi időben azonban msn-en ismét keres, rámírogat, érdeklem, az én véleményem kéri ki dolgokban, de nem jön fel sosem témának egy új találkozás, és nem is válaszolt a szerelemvallásomra sem, nem hozza fel (én nem is akarom, hisz ezekután neki kell lépnie). Mindenről beszélgetünk csak a járásról nem.

Vajon mit akarhat ? Ezek szerint mégiscsak bejövök neki, csak félénk ?


2012. jún. 9. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Megakarnak erőszakolni. :) Mai 13-16 éves lányok érettebbnek hiszik magukat a huszonéves lányoknál :DDD
2012. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:DDD NEEEEEEEE!! előző kommentelő!! ott a pont xDDDDDDD
2012. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de most tényleg :D

Állandóan egy vagon képet is küld magáról, olyan hihetetlen :D

2012. jún. 10. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.csak szórakozik

2.kellessz neki,csak félénk vagy fél a szülei reakciójától

ez a két verzió reális szerintem

2012. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 páff.. ***** válasza:
4. annyit akar h jól megrakd, és semmi mást..,f@szvagy:) h nembsztd szét legkesöbb a2. alkakomkor amikor ott voltál.., már megint igazságtalan az élet..engem kellene hívjanak!:D legnagyobb lehetöség-jó"nö"-nemtul tapasztalt, megmutatni mi az élet..:) (ezt nem lehet átlátni??)
2012. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!