Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A baráti körömben lévő egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráti körömben lévő egyik csaj folyton enyhén negatívan reagál a poénjaimra, amit a közös társaságban elsütök. Szerintetek bejövök neki, vagy tényleg unja?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 15 éve ismerjük egymást, és 1 baráti társaságban fordulunk elő, de nem szoktunk egymással dumálni. Ha elsütök egy viccet, újabban mindig reagál rá valamit, pl. "unalmas vagy", "fárasztóak a poénjaid" (tényleg azok). Sem ő sem én nem vagyunk bunkók, tehát nem azért mondogatja, mert mondjuk utál engem. A végén már kezdett idegesíteni, hogy mindig így reagál, de nem tettem szóvá.

Az előbb az jutott eszembe, lehetséges, hogy azért csinálja ezt, mert bejövök neki? (Csak pár éve van, hogy jobban törődöm magammal, sport, szoli, stb)

Csajok ti értetek ehhez, szerintetek hány %, hogy tényleg un, és hány %, hogy bejövök?


2012. jún. 7. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
mosolyog ha azt mondja?
2012. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50% tényleg únja, 50% bunkó, 0% hogy bejössz neki.
2012. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hogy mondja. Vicceődve, vagy komolyan. Az is lehet, hogy most olyan passzban van, hogy nincs türelme az ilyen viccekhez.

Ez szituáció és személyiség függő. Figyelgesd más szituációkban hogy viselkedik veled, hátha küldd feléd konkrétabb jeleket. Esetleg próbáld meg, hogy pár alkalommal nem poénkodsz és figyeld a reakcióját erre.

Én 50-50%ot adok neked.

2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem néztem, hogy mosolyog-e...de most már jobban figyelem majd, iszonyú sűrűn,kb. fél évente jön össze a banda. :)
2012. jún. 7. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha fél évente jöttök össze, az hogy lehet baráti társaság?? Én úgy hívom őket, hogy ismerősök...
2012. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Többüknek családja van már, vagy még csak házasok, vagy csak házasodni készülnek...sajnos egyre inkább nyugdíjasklub jellege van már.
2012. jún. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!