Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a 20on éves szüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a 20on éves szüzek, akikböl hiányzik a tesztoszteron azok mégis honnan tanulták ezt a végtelen udvariasságot és kedvességet, amire alapozzák jogosultságukat a nökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

nem baj az ha kedves vagy. De pl nézd meg a dragon ballt. a kis goku a nagyapján kivül nem látott más embert 6 éves koráig, amikor is bulma rátalál az erdöben a sárkánygömböt keresve. És a kis gokunak a nagyapja azt tanitotta, hogy ha találkozik egy lánnyal, akkor legyen vele kedves. És bár a goku nagyon kedves meg jomodoru mégis képes kiállni önmagáért (ugye ezen nem kell magyaráznom sok mindent, hogy miképpen :D)


de amit csinálnak ezek a kis "érzelemre vágyó" fiukák, az már megmosolyogtató.


Hogy került be az emberek tömegének a világképébe, hogy a kedvesség mindennél fontosabb? Elhanyagolt édasanyák nevelik ezt a gyermekeikbe?


2012. jún. 9. 23:48
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

ennyire ne nézzél már hülyének azért:D


az egész kérdés azért született, mert rendre látjuk, hogy ezek a "jajde igazságtalan a világ, pedig ANNNNYIRA kedves vagyok a lányokkal" kérdésekben mindig ott van, hogy KEDVES!


és nem értem, hogy honnan szedik ezt a kedvességet? Vagy egyáltalán, ha szüz, és nőt sose látott, akkor honnan tudja, hogy kedves a nökkel, ha kb nem is randizott meg semmi? Érted?

2012. jún. 10. 00:12
 22/36 anonim ***** válasza:
Berci te vagy az?
2012. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Félnek tőlük, egy kicsit félisteni szintre is magasztalják őket, mintha nem is emberek lennének már. Ők a tökéletes lények, kb így gondolkodnak. Persze hogy kedves próbálnak lenni, de néha inkább hülyeséget csinálnak, mert nem is ismerik az etikettet.
2012. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Vágom miről beszélsz, a dolog nem olyan bonyolult.

Ugye ahogy te fogalmaztál, h tesztoszteron nélküli.

Így kb semmi bátorsága meg kiállása nincs, nem mer nőkhöz szólni, így csak megfigyeli őket.

A hülye meg mivel filmeken szocializálódott azt hiszi, h a nők minden szava szentírás.

Ugye a nyigás meg miről megy?

Hogy nekik kedves pasi kell.

Ők erre úgy gondolják

2012. jún. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
H akkor ezentúl brutális kedvesek lesznek a nőkkel csak hát az nem nagyon jön be önmagában a csajoknak szál bukta van.
2012. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a kérdést, gondoltam h erről van szó.

Látod h idióták, de ok totál abban a hitben vannak, h velük semmi gond nincs.

Hát csak legyenek a vesztesek, több csaj jut nekünk.

2012. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Azért nincs ezeknek nőjük, mert hihetetlen szánalmasok! Nézd meg, napi szinten hány ilyen kérdést írnak ki, aláznak, lehordanak mindenkit, de ááá, magukba nem néznének, mindenki hülye csak ők helikopterek...

És a kedvesség mindennél fontosabb, nem kell elhinnie senkinek, de nekem legalább jó életem van párom mellett, boldog vagyok, amíg ti sírtok és hülyébbnél hülyébb kifogásokat találtok ki. ;)

2012. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, csak itt nem a kedvesség a döntő szempont. Ezek az emberek töketlen lúzerek és kedveskedéssel próbálják megvásárolni a csajokat, mert nem értik a világot. Attól, hogy valaki kedves, nem lesz sikeres, ebben igazad van, kérdező. Ellenben abban nincs igazad, hogy a sikerességhez szükséges az, hogy valaki ne legyen kedves. Tudni kell, mikor és kivel kell annak lenni, pont.
2012. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Öregem de korlátolt vagy :D Teljesen lerí rólad hogy érzelmileg nulla vagy :D Most nem az általad emlitett "érzelmes fiúcskákért" akarok kiállni, hanem csak a tényeket nézem. Felteszel egy ilyen kérdést mert egyszerűen nem vagy képes belegondolni más helyzetébe, az empátia eléggé csökevényes formában lehet meg benned. Teljesen mindegy hogy hülyeségből írtad ki a kérdésed vagy komolyan gondoltad, az is lényegtelen hogy fiú vagy-e vagy lány, az ilyen gondolkodás eléggé visszamaradott emberre vall. Nem azt mondom hogy dögölj meg, nem is bántani akarlak, csak remélem hogy változni fog a gondolkodásmódod pár éven belül mert így eléggé sérült felnőtt leszel. Tudod most nem nyáladzani akarok, de ösztönszerűen él minden emberben a szerelemre és a megértés utáni vágy és az ösztönt nem lehet kikapcsolni. Maximum elnyomni tudod, ahogy véleményem szerint most te is teszed és játszod a macsót, másokat sértegetsz, viszont ez rohadtul vissza fog ütni mikor felnőtt leszel. Ha még 20 alatt vagy akkor csak imitálod itt a felnőttet, viszont ha 20 már elmúltál és nem változtatsz sürgősen a felfogásodon akkor már nem is nagyon lesz esélyed. Ha szerencséd van találsz majd egy nőt aki nem csak a fütykösödre és a buliban elszórandó pénzedre vágyik, akkor esetleg beláthatod hogy sok ember mit érez át ha igazán szerelmes. Vagy ha már volt de padlóra küldte a dolog, vagy épp még soha nem volt lehetősége megtapasztalni ezt az érzést. Én úgy vélekedek hogy "ezek a 20on éves szüzek" talán többet érő emberré válnak majd később mint azt te a korlátolt elméddel jelenleg képes vagy felfogni. Mert az élet nem a 10-en, 20-on éves marhulásokról szól (amiket én is műveltem magammal és a nőkkel akiked felszedtem anno), hanem hogy túl láss ezeken. Meglehet hogy megragadsz egy ilyen szinten és eléggé szegény leszel.

Bár abban igazad van, hogy a kedvesség nem mindennél fontosabb. A kedvességnél általában az ember előrébb helyezni a kinézetet és a cselekvésre való hajlamot, és ez így a természetes (sajnos, nem sajnos de ez van). Mert állatok vagyunk. Aki viszont érzelmileg túltöltött és képes az empátia átérzésére, túl lát az ösztönökön az joggal nevezheti magát talán embernek. Te még semmiképpen sem. Remélem fejlődsz mert nem kívánok neked szar életet.

31/F

2012. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

21 éves koromig szüz voltam, 3 év depresszio, fius egyetemen, 2 év pszichoterápia, ide is kiirtam párezer kérdést már "jajmiért vagyok szüz" jeligével.


senki sem mondta, hogy milyen kis eldugott gyémánt vagyok, és nem morzsoltak el könnycseppet sem.


miért lenne vonzó a kedvesfiuka, ha olyna igazán sosem ment a félelmeivel szembe? Érzelmileg tulfütött, épp ezért halálosan fél olyan dolgoktól, amik nem tartoznak a valóságába.


legtöbbször a fenti kategoria emberkéi eléggé zombiként élnek, bár lehet, hogy tele van történésekkel az életük (mint ahogy nekem is tele volt), mégsem azt érzékeltem a helyzetekben, ami valoban történt, ez pedig frusztráciohoz vezet.


amig nem megy az ember fejjel a problémának, addig nehéz lesz változtatni.


De ahogy észrevettem, bizonyos alapvetö jellemvonásokat nem lehet kiölni az emberböl. CSajozni megtanulhatsz, mert az elég szük keresztmetszetü szituácio pl egy párkapcsoalthoz képest.


bennem pl továbbra is megmaradt a depressziora valo hajlam. A csajozás csak felszines cselekvéshalmaz.


Van akiben az egoizmus maradt meg, és azért rühellik a nök hosszutávon.


VAn aki meg jámbor és félénk marad. Nehezen tud bedurvulni.

2012. jún. 11. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!