Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány összeakarok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány összeakarok vele jönni és most elutazok 2 hétre várjak pár napot az sms-el amit neki akarok küldeni vagy küldjem minnél hamarabb inkább? Melyik jobb ha hagyom kicsit hátha hiányozni fogok neki és később írok vagy előbb?

Figyelt kérdés
A lánnyal jelenleg egész jó barátok vagyunk de én többet akarok lehet ő is nem tudom...
2009. júl. 3. 08:46
 1/3 Srapnel ***** válasza:
Azért évekig ne várj vele... Amúgy meg mindegy. Ha tetszel neki, akkor 2 nap múlva is jó lesz, ha nem, akkor úgyis mindegy.
2009. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne várjál, mert lecsapják a kezedről, mire hazaérsz.

Ilyenek.

2009. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem biztos azzal lehetne elgondolkodtatni (mar, ha alapesetben van eselyed), ha, amikor megerkezel, küldesz egy SMS-t, mert abbol az jön le, hogy gondolsz ra, semmi különöset, csak, hogy megerkeztünk, minden oke, tök szep minden (gondolom nyaralni mesz), vagy eppen tök rossz minden. Ezutan viszont par napig nem irnal, amit nem vehetnek bunkosagnak, megis csak nyaralsz, de, ha amugy tetszel, akkor van ideje kiderültni, hogy hioanyzol-e, mondjuk legalabb 3-4 nap utan.
2009. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!