Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki telefonon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki telefonon?

Figyelt kérdés
Csaj akivel még nem beszéltem telon és nem is taliztam vele csak msnen beszéltünk eddig, hogy hivjam fel telefonon. most abban az 5 percben mit mondjak neki? nem hiszem h érdemes belekezdeni egy témába. fogalmam sincs mit mondjak neki :(
2009. júl. 3. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
most miért agyalsz ezen?egyszer én is msneztem egy fiúval,és utána felhívott...beszéltünk vagy 4-5 percig...megkérdezte,mizu?mit csinálsz?na milyen a hangom..stb...ilyenek.de jön ez majd magától.nem csak neked kell beszélni 5 percig :)
2009. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a leghelyesebb, ha telefonon csak röviden megbeszélitek, hogy mikor találkozzatok. Beszélgetni ráértek akkor is, amikor már ott vagytok személyesen. Ami nagyon fontos egy beszélgetésben és a telefon ezt elzárja, az, hogy lásd a szemét. Nagyon fontos látni, hogy hogyan reagál azokra, amiket mondasz. Én is csak annyit szoktam csajokkal beszélni telefonon, hogy "szia holnap du. 4-kor micsi? semmit. akkor talizzunk már itt meg ott. oké? oké. akkor majd beszélünk. puszi. szia." Nem kell túlbonyolítani...


MakC

2009. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az msn és a telefon sz*rt sem ér az élőszóhoz képest. Komolyan semmit sem érnek. A telefonálás kényelmetlen és a legfontosabb kommunikációs csatornák közül egyesek nincsenek meg benne (tekintet, testtartás). A telefonálást arra kell használni, hogy megbeszéld, mikor és hol találkoztok. Az msn is csak pontosan erre jó.
2009. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!