Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak egy srácnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy srácnak, ha felhívom telefonon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki piszokul tetszik nekem és mondta, hogy holnap hívjam fel. De mit mondjak neki, mivel hívjam fel?
2008. aug. 15. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is kérdezd meg tőle miújság :D aztán tegyél fel neki kérdéseket a hobbijaival/hobbijával kapcsolatban. Kérdezd meg tőle mit szeret. kedvenc kajája, piája stb. esetleg beszéljetek meg egy találkozót. az legalább nem kerül olyan sokba :)

cukorfalat

2008. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Montad hogy hívjalak. Hát most hívlak! És esetleg nem akarsz Te elhívni engem vhova vagy legyek én a bátrabb?

No vmi ilyesmit mondj. :) Hajrá!

2008. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugi...A lényeg hogy ne pánikolj én tiszta görcsben voltam amikor először felhívtam azt a pasit aki nekem tetszik :P Alig tudtam megszólalni.

Élőben valahogy könnyebb vele a beszélgetés mint telefonban

2008. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
hát az hogy vágysz egy kiadós szexre. és szeretnéd ha magáévá tenne. beszélj meg vele egy időponttot az egyik nagybevásárlóközpontban, hogy te ott akarsz vele szexelni a wc-ben mert azt nagyon romantikusnak találod.
2008. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát figyu, sztem várd meg amíg ő hív fel téged! Sokkal jobban fogja zavarni, hogy nem hívtad, mint hogy sok hülyeséget összehordasz! Meg amugyis, ha felhív, akkor tudod, hogy fotos vagy és bizti nem zavarod!;)
2008. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Halló!!!
2008. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!