Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem egy haverom anyjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy haverom anyjával. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy szombaton voltam bulizni más haverokkal és hát sikerült kicsit berúgni. Álltam egy kicsit a WC előtt, mikor jön egy idősebb nő aki végig nézett és mosolygott rám. Gondoltam megvárom, pár perc múlva jön ki és még mindig mosolyog és én is rá. Egyenesen odajött hozzám és köszönt, én ekkor hirtelen ötlettől vezérelve lesmároltam, ez eléggé meglepte, de hagyta még egyszer a dolgot. Kis csókolózás után azt mondta, várjam meg a bejáratnál 2 perc és jön.


Jött is, na nekem ott esett le hogy kit is szedtem össze, de akkor már nagyon akartam a dolgot, leültünk egy kis eldugott padra a hely előtti parkban. Ott kicsit csókolóztunk, tipi-tapi, majd megfogta a kezem és beültünk egy taxiba. Volt egy üres lakása, mert előtte pár hónappal halt meg a nagyapja, na oda mentünk és persze szexeltünk meg együtt aludtunk.


Reggel számot cseréltünk, a héten sms-ezgettünk arról hogy kéne találkozni még. Ma délután ez is megvolt, szóval most gyakorlatilag a szeretője vagyok, mert van egy barátja bár, de nem élnek együtt. Szerintetek ez meddig megy így? Haverom egyelőre nem tudja, szerintetek elmondjam neki? Ő 40 én meg 21.


2012. jún. 6. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy ez vajon meddig működőképes. Persze én élvezem, meg ő is, szóval ilyen téren nincs probléma. :)
2012. jún. 6. 20:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudjuk megmondani, mert csak kettőtöktől függ. Mivel te akarod ezt, rajtad sem múlik. Csak Stifler mamáján :D
2012. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem, nincs azzal baj. Felnött emberek vagytok mind a ketten.
2021. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!