Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én hiszem azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiszem azt hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe szerelmes vagyok és ezt sztem tudja is,de semmi olyat nem mondott hogy szállj re rólam vagy húzzál el.hanem inkább felvett msn re.órákat beszélgetünk és nagyon kedves meg aranyos velem.suliba mindig bámult meg vigyorgott rám de nem beszélgettünk élőbe.a haverok azt mondták hogy tetszek neki mert mindig bámult.sőt egyszer mikor bejött a terembe bámult és kicsit nagyon elpirult,de és is elszoktam. megkértem barátnőmet hogy kérdezze meg a srácot hogy bejövök e neki és azt mondta nem.pedig nekem úgy tűnik hogy egy kicsit tetszek neki.de lehet hogy csak én hiszem azt.viszont mikor meglát az utcán elkezd bámulni és én is őt aztán megyünk tovább viszont msn en rögtön azt mondja hogy valamelyik nap láttalak meg hasonlók.ti mit tennétek a helyembe???lécci segítsetek!csak azt ne mondjátok hogy kérdezzek rá mert az kizárt dolog.amúgy bármi jöhet.
2009. júl. 2. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el valahova, sétálljatok, fagyizzatok stb. Rákérdezni nem kell, azt érezni fogod. Amúgy megsúgom, bejössz neki ;)
2009. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, jó lenne, ha élőben is beszélnétek. Az msn ahhoz, hogy kialakíts egy kapcsolatot, nem a legjobb. Amúgy ez alapján tetszel neki, de tényleg, mibe kerülne személyesen is beszélgetni, ha már msnen jó elvagytok?
2009. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy?


Szerintem ha már beszéltek msnen, vess fel 1-2 filmet, hogy mennyire érdekel, és ha valamelyik neki is bejön, kérdezd meg nem nézitek-e meg együtt moziban, mert épp ezt tervezted. Ha rábólint akkor majd kialakul. Ha nemet mond akkor meg nem kell betojni, lazán megmondod hogy jó, nem gond akkor megkérdezel mást. De akkor valószínűleg nem akar többet. Az hogy suliban nem megy oda, vagy bnődnek letagadta hogy bejössz neki, jelenthet csak annyit is hogy "cikinek" érzi hogy kimutassa... Na ezért érdekelne többek közt a korotok.:) Szóval ez kivédhető úgy, hogy msnen nyitsz felé, a moziban meg ketten lesztek, sehol ismerősök... És trécselni sem kell annyit, mint ha sétáltok egyet, így nem lesz annyira kellemetlen, ha élőben még nem beszélgettetek.

2009. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég fiatalkák lehettek szerintem kapd össze magad és beszélj meg vle egy randit de igy hogy haverok barátnők nélkül akkor hátha felbátorodik...szerintem nem lesz gond
2009. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem válaszolóknak..

bejössz neki :) egyébként meg nem kellett volna ráküldeni a barátnődet :D ha azt mondta volna hogy igen bejön nekem akkor a barátnőd rohant volna hozzád hogy igeeeeeeeeeeen és akkor kb az lett volna hogy vihogtok össze-vissza hogy igeen :D (bocsi :$ elvégre korotokat nem tudom:) )

najó viccet félretéve, találkozzatok kettesben és ott kiderül hogy végülis akar-e valamit.. de mondom az 100 hogy tetszel neki :)

2009. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 13, ő 14.amúgy nagyon köszi a válaszokat,mert egy kicsit megnőtt az önbizalmam bár nem tom hogy hogy fogok vele találkozni mert nem tom hogy hívjam el, de majd lesz valahogy!
2009. júl. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!