Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eljön velem, akkor lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön velem, akkor lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki tetszik nekem, régebben barátok voltunk,mivel fél éve még volt pasija,akit egyébként én is ismertem. A kapcsolatunk azóta sem változott túl sokat.

Most elhívtam kettesbe sétálni,és eljön velem este, szerintetek lehet,hogy szeret? Lehet ,hogy össze fogunk jönni?



2012. jún. 5. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2012. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Mindenféleképpen.
2012. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De már többször is sétáltunk,és mindig úgy tűnt,hogy csak barátként tekint rám. Meg más fiúkkal is szokott sétálni,szóval ezt így nehezen tudom összeegyeztetni.
2012. jún. 5. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen.
2012. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy, csak megsajnált!
2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudom.De ne idegesítsd már magad :D Majd este meglátod mi van ;)
2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig nagyon mosolyog,ha vele vagyok,meg úgy látom,h szívesen van velem. Ha egy kicsit előzékeny vagyok vele,rögtön mondja- de aranyos vagy! Meg integetni szokott nekem mindig.


Csak az idegesít,hogy mindig elejt ilyen megjegyzéseket,hogy ezzel meg azzal a fiúval megy,ide meg oda. Meg ezzel volt moziba,meg az hívta sétálni.Aztán figyeli a reakciómat. Nem értem,miért mondja ezeket nekem.

2012. jún. 5. 18:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem akar megbántani.De éreztetni akarja veled hogy csak barátként tekint rád.De szerintem kérdezz rá,hogy ezeket mért mondja.Nem harapja le a fejed nyugi :D
2012. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert nekem egy lány ismerősöm azt mondta,h ő akkor szokott ilyeneket mondani fiúnak,ha kicsit húzni akarja az agyát,vagyis amikor tetszik neki. Na mindegy,ki érti a nőket.
2012. jún. 5. 18:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Hááát... az is lehet.Mondom kérdezz rá :)
2012. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!