Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megkérdezni hogy bejövök-e neki? (tovább lent) 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány(16) akivel egy osztályba járok. Nem mondhatni hogy sokat beszélgetünk, néha-néha beszélgetünk facebookon, meg már megkért egyszer-kétszer pár dologra hogy csináljam meg neki( prezentációk.... stb)...... Csak egy gondom van. Nagyon lámpalázas vagyok lány ügyekben. Félek hogy elmondaná valakinek az osztályban amit hallgathatnék több mint 2 évig(tehát beégnék). Nem tudom mit tegyek mert érzem hogy Ő az :) SEGÍTSETEK

2012. máj. 22. 15:33
 1/9 A kérdező kommentje:
+ még annyi hogy személyesen se merek beszélni ha nem kettesben vagyunk
2012. máj. 22. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit mondana el?

Hívd el sétálni, aztán ha nemet mond, sőt, még akár el is mondja másoknak akkor sincs semmi.

Kosarat kapni nem olyan gáz.

2012. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

"Félek hogy elmondaná valakinek az osztályban amit hallgathatnék több mint 2 évig"


Ez mi? :O Ha esetleg összejöttök akkor is titkolgassa.? egy lánynál alap dolog, hogy elmondja a barátainak és tanácsot kér, hogy jöjjön-e össze veled vagy sem.. :O

2012. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne ezt megtennem mert majdnem ugyanaz az érdeklődési körünk, ugyanaz a zene érdekel..... nem tudom mit tegyek... :(
2012. máj. 22. 16:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy elmondaná valakinek az osztályban amit hallgathatnék több mint 2 évig(tehát beégnék) ezt azért mert amikor visszautasítana akkor elmondaná mindenkinek és hát nem én vagyok a legnépszerűbb az osztályba és mindenki ezzel baszogatna :S ezért :)
2012. máj. 22. 17:43
 6/9 anonim válasza:

Figyu hivd el sétálni,vagy randira,meg sokat beszélgess vele.

Nekemis ugyan ez a bajom,énezt megtettem és bevált:) Sok sikert.

2012. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előszőr szedd össze magad, és ne facebook-on beszélgess vele...Telefon, de inkább találkozzatok...találkozzatok egy 5-6x és ha utánna is ezt gondolod, akkor kérdezd meg. Addig meg lesz már bátorságod megkérdezni személyesen :)
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ezzel ne törődj, meg ne hidd hogy csak te próbálod felszedni a csajokat az osztályban és másról se beszélnek két évig ha beégsz akkor is csak max egy hét és lesz más téma, meg mindenki értékelni fogja hogy próbálkozol és nem fognak lusernek nézni.
2012. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy megkérdezd azzal elcseszed az egészet,mert bizonytalannak fogsz tűnni.
2012. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!