Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudja, hogy én többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja, hogy én többet akarok, de ő csak barátságot, akkor miért húzza a fejemet hónapokig?

Figyelt kérdés

Néha nem értem a férfiakat. Ez mire jó? Az én szándékaim egyértelműek voltak az elejétől (sőt! közölte, hogy tud róla), ő pedig félreérthetően beszélt, egyszer odáig is elment, hogy elmondta, nagyon kellek neki és ne csak barátkozzunk.


Szorosabb barátság alakult ki tényleg, de én többet szerettem volna. Erre nemrég közölte, hogy ő sosem akart barátságnál többet, mert ha akart volna, akkor úgy is viselkedik. Megkérdeztem, hogy akkor miért mondott félreérthető dolgokat, meg azt, hogy kellek neki? Erre kb. az volt a válasz, hogy ja hát akkor azt nem kellett volna mondania. (Még csak nem is kért elnézést). Ez neki mégis mire volt jó, miért csinálnak ilyet a férfiak? Nem lehetne, hogy eleve ne találkozzak olyannal, aki akar tőlem valamit, de engem nem érdekel? 26L


2012. jún. 5. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert unatkozik. mert felmerult benne hogy milyen lenne veled, de tobb mint valoszinu hogy nem felelsz meg. vagy talan csak mert szeretkezni akar es semmi tobb. amolyan baratok akik dugnak alapon :)
2012. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kispadra tett. Volt/van valaki előtted a sorban, de a másik dolog sem dőlt még el.
2012. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert dugni jó, de utána otthagyni nem akart, kapcsolatot pedig nem szeretne Veled.

Kicsit megingott az elhatározásában, hogy jófej lesz, és nem használja ki a vonzalmadat egy alkalmi szexért.

Valahol örüljél, hogy rendes ember.

2012. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú. Arra pl.nem is gondoltam, hogy lehet valaki más, mert egyszerűen annyi időt töltöttünk együtt, hogy kevésbé volt rá idő, meg nem az a csajozós típus, bár nagyon jó pasi.

Teljesen magamba roskadtam emiatt, mert egy darabig tényleg olyanokat mondott, ami reményt adott nekem, de aztán hirtelen megkaptam ezt és most maradunk barátok, végülis eddig is azok voltunk csak ezek szerint én nem vettem észre. Furcsa ez.

De az igaz, akár rendesnek is lehet mondani, mert végül nem használta ki a helyzetet. De előtte meg nem volt rendes, hogy olyanokat mondott, amivel viszont ebbe a irányba terelte a dolgokat. Ahhh, tényleg nagyon el vagyok keseredve.

2012. jún. 5. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

barátság extrákkal :)

nálunk is dettó a helyzet. olyan szaftos dolgokról beszélünk, hogy jajj, belepirulok talpig :) de félek h csak játszik velem...

2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rémesen ismerős ez a sztori, csak épp a fordítottja, ahol a másik fél a "szenvedőbb" alany! És még a korod is stimmel!

Csak nem Z betűvel kezdődik a neved?

Ááá..biztos nem, csak én vagyok az aki beleképzeli...

2012. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a férfiak ilyenek. Most én is így jártam egy 18 éves lánnyal. Már az elején hozzámvágta hogy ő nemakar járni senkivel, de én megakartam kapni. 3 évig legjobb barátok voltunk. Közben ő össze is jött egy más fiúval, de akkor úgy különösebben nem érdekelt, mert nekem is alakulóban volt... de aztán nekem nem jött össze, és ő is szakított a barátjával, utána hozzám jött kisírni magát... egyre komolyabb lett a barátság, aztán a lány már többször is kijelentette hogy le akar velem feküdni... Ezek egyértelmű jelek voltak nekem. Aztán erre behinti nekem, hogy új fiúval fog összejönni. Kiborultam. Ő is akkor miért csavarta ilyenekkel a fejem ?!

23/F

2012. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem Z-vel kezdődik a nevem, de elég kár, hogy több ilyen is megesik, az emberek nem egyenesek egymással vagy csak önzők.


Vilhelm22, sajnálom, hogy veled is ezt történt (igaz én nem csak lefeküdni akartam a pasival, hanem beleszerettem), erre talán az is lehet magyarázat, hogy a 18 éves lányok nem feltétlenül előre megfontoltan csinálnak ilyesmit, csak még éretlenek és nem tudják mit akarnak. Biztosan jól esik neki a társaságod és abban a pillanatban rád vágyott. Tudom, nem vigasztal ez, de így jártunk.

2012. jún. 5. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, énis nem csak lefeküdni akartam a lánnyal, hanem beleszerettem.

Egyszerűen komolyan mondta több alkalommal is (nem viccből) hogy lefeküdne. Felcsillant bennem a remény, hogy 3 év után... mostmár tényleg itt az ideje, hogy több legyen egy legjobb barátságnál. Legfőbb bizalmasai voltunk egymásnak, mindennel egymást kerestük, bármit elmondhattunk egymásnak, még a szexuális életünket is... Már beszélgetésileg tényleg nagyon ottvoltunk a csúcson, ahonnan már csak cselekedni kell. De ez az "új fiú akivel össze fog jönni" bejelentése teljesen padlóraküldött, hatalmas csalódásom volt.

A komolysággal elmondott szexelgetésünket pedig tényleg csak hülyülésnek szánta, erre nem tudott magyarázatot adni, csakhogy jólesett neki szórakozni velem... Megmondtam neki hogy válasszon, vagy az újfiú akit nemismer, és lehet csak kihasználná, vagy én 3 év legjobb barátságával a legjobb bizalmasaként... Persze nem én lettem a választott, aztán nemérdekelt tovább a legjobb lánybarátom, aki eddig valaha is volt... Végleg kidobtam az életemből ! Muszáj volt megtennem, hogy továbbléphessek. Most persze lehet hogy nemis fog összejönni az új palijával, megcsalós disznó után vágyódik magam helyett -.- de majd elgondolkozik magán, mit is akar valójában... vagy nem :S Borzasztó hogy így beetetnek minket. Pedig mi tudnánk szeretni, teljes szívből :)

2012. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát kedves Vilhelm22! 100%-osan együtt tudok veled érezni!

Mint azt előzőleg mondottam, én is valami hasonló cipőben járok, mint a kérdező...

2012. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!