Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, elhívtam holnap cukrászdába. Erre a barátnője (akit szintén ismerek) megkérdezte tőlem, hogy mikor indulunk holnap? (mármint 3an)

Figyelt kérdés

Mert a lány akit elhívtam, megkérdezte a barátnőjét is.

1. Miért kellett a lánynak elhívni a barátnőjét is? Ez jelentheti azt, hogy pasija van, és nem akart velem kettesben fagyizni?

2. és most hogy 3an megyünk, fizetnem kell mindkét lánynak?

Nem arról van szó, hogy belehalnék, de ennél még az is jobb lett volna, ha külön-külön megyek velük.


2012. jún. 4. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem gyanús, hogy nem szeretne tőled semmit, viszont annyira kedvel, hogy barátkozzatok, azzal, hogy cipeli a kis barátnőjét, jelzi, hogy ez bizony barátzóna. Taktikázni lehet...ő arra számít, hogy te megpróbálod levenni a lábáról. Ne tedd. Haverkodj szimplán, hozdd a laza, jófej srácot, aztán az majd nem fog tetszeni az egójának, lehet még arra is ráeszmél, hogy valójában bejössz neki...:) Láttam már ilyet:)
2012. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem jó régen volt ilyen esetem. Egy fiú szeretett volna udvarolni nekem. Folyton csokikat hordott. Jó barátok voltunk. Nem tudtam, hogy akar valamit. Elhívott üdítőzni (de azt hittem mint a haveri társagásot) és én is amikor megkérdezte tőlem, hogy megyünk-e akkor, mondtam neki, hogy mindjárt csak jönnek a többiek is (ráadásul több barátom vittem volna). Még utána se esett le a dolog.

Aztán egyszer csak bemutatta hónapok múlva a mennyasszonyát, hogy ott lehetnék a helyébe. No akkortudtam csak meg, hogy ő korábban akart volna. (bár nekem sem akkor sem most nem kellett volna)


Javaslom, beszélj a lánnyal. Menjetek el most 3-an, aztán mondd neki, hogy kettesbe szeretnél legközelebb. Nem tudom miért gondolja sok fiú, hogy a lányok gondolatolvasóak. Utólagosan sajnálom azt a fiút, akit tudatlanul megbántottam, de könnyebb lett volna neki ha elmondja és nem reménykedik. Csak barátként kezeltem.

2012. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

társagásot = társaságot


(javítom - valami gáz van a billenyűmmel. a nyilak be is ragadnak)

2012. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!