Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, elhívtam holnap cukrászdába. Erre a barátnője (akit szintén ismerek) megkérdezte tőlem, hogy mikor indulunk holnap? (mármint 3an)

Figyelt kérdés

Mert a lány akit elhívtam, megkérdezte a barátnőjét is.

1. Miért kellett a lánynak elhívni a barátnőjét is? Ez jelentheti azt, hogy pasija van, és nem akart velem kettesben fagyizni?

2. és most hogy 3an megyünk, fizetnem kell mindkét lánynak?

Nem arról van szó, hogy belehalnék, de ennél még az is jobb lett volna, ha külön-külön megyek velük.


2012. jún. 4. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szard le... velem már ezt csinálja egy csaj hetek óta, h csak úgy találkozik velem, h ottvan vmelyik bnője... :(

esetleg kérdezd meg chaten, h nem-e akar veled találkozni kettesben

2012. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg a meghivott lánynak hogy te kettesben gondoltad, ha ő nem igy akkor nem áll a meghivás.
2012. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez tipikus szívóág. Egyszer emiatt elküldtem egy csajt, mondván ha nem akar jönni mondja meg, de ne hívogasson harmadiknszemélyt a tudtom nélkül.
2012. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Nem te hívtad meg a másik lányt, nem kell fizetned.

2. Ha tetszik a másik lány, akkor hívd meg.

3. Nem vagy köteles a kiszemelttel foglalkozni. Állj át a másik lányra.

4. Lehet, hogy nem vette a dolgot vagy nem akar egyértelműen jelezni.

5. Gyerekek. Nem mer barátnő nélkül randizni.

6. Én biztosan elsütném az elején, hogy csak egy lánnyal akartam randizni, de így is jó. :-)

2012. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a másik lánynak barátja van.. Hogy az elsőnek van-e azt nem tudom, ezalatt a pár hét alatt nem tartotta fontosnak, hogy közölje ezt velem, se azt, hogy utaljon rá.

amúgy 19-20 évesekről van szó.

2012. jún. 4. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
beszéld meg kettesben a kiszemel lánnyal, hogy nem hármasban gondoltad a fagyizást, hanem csak vele. Ha nem teljesen hülye, akkor felfogja a dolgot.
2012. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is pofátlanság volt elhívnia a barátnőjét.

Ne csinálj úgy, mintha ezt észre sem vetted volna, ne nézd el a dolgot, mert akkor mindhármótok számára nyílt titok, tény lesz, hogy te "papucs" vagy, aki belemegy a számára kellemetlen helyzetekbe is csak azért, mert nem tudja szóvá tenni, ha nem tetszik neki valami.

Nem kell bunkónak lenni, egyszerűen közöld, hogy félreértés történt, és hogy te nem egészen erre gondoltál. (Ezzel nem gyanúsítod meg nyíltan azzal, hogy le akart terelni.)

2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így sz@r... a barátnőjét koptasd le valahogy...
2012. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem akar veled kettesben maradni. Hagyd a fr.ancba.
2012. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A helyedben, hogy jól jöjjek ki a dologból a következőt tenném. Elhívnám a két csajt magamhoz. Leitatnám őket egy kis vodkával. És jól megzwaffolnám mind a kettőt. Hidd el, hogy nagyobb esély van rá, hogy bejön, mint a cukrázdás romantika!
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!