Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tényleg ennyire erre vágytok?

Figyelt kérdés

Én alapvetően kedves,udvarias, megértő, érzelmes, álmodozó fiú vagyok, szóval inkább ilyen romantikus, úriember féle. De rájöttem ez valahogy nem jön be nektek és folyton mással jöttök össze inkábbl. Így kipróbáltam milyen bunkóként bánni a lányokkal. Úgy kezdtem a lányokkal ismerkedni neten, hogy beléjük kötöttem, először csak gyengén aztán egyre durvábban és összevesztünk, ez bejött nekik, valahogy egyre jobban közelebb kerültünk egymáshoz, míg végül azt írtam, hogy nem illünk össze, pá! Erre a lány elkezdte bizonyítani, hogy neki mennyire sok értéke van, amitől más fiúk már lehajolnak előtte stb. Meg mondta, hogy meséljek még mamgaról ne menjek.


Ezen meglepődtem már ő kezdett el értem gürcölni és nem én érte.


Tényleg ilyenek vagytok lányok? A rossz, bunkó, kötekedős, pimasz érzéketlen fiúk jönnek be nektek?


Ez a példa ezt igazolja, így úgy döntöttem kiölöm a gyenge, érzelmes, kedves énem, bár nem könnyű, de azóta igyekszem kiradírozni a jó fiús énemet, hisz arra nincs igénye a szép lányoknak.



2012. jún. 1. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó, de milyen lányok voltak ezek? Gondolom nem egy hosszú, tartós, normális párkapcsolatra valók.. Igen, nekik ez a stílus jön be. De aki normális kapcsolatra vágyik, az a kedves fiúkat részesíti előnyben, velük lehet elképzelni hosszú távon. (Én is.) Persze nem kell átesni a ló túlsó oldalára, ne legyél azért nyámnyila se.

19/L

2012. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki kell próbáljam :)
2012. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na neee, én nem tudom, hogy te milyen lányokra hajtasz, de azért ez nem teljesen igaz. Nem azt mondom, az tényleg igaz, hogy a nyálgépek nem kellenek, de azért valamennyi romatikus, kedves énnek is maradnia kell.
2012. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen jogos kérdés!! Milyen igaz is, nekem is ezek a tapasztalatok!! persze ha utána összeakarsz jönni vele akkor 1 picit kedvesebbnek kell lenni
2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elhihetitek elég hülyén éreztem magam, hogy úgy kell viselkednem egy lánnyal, mintha csak egy rongydarab lenne, elég távol áll a jellememtől ez a bunkósdi dolog, de mégis tény,hogy ettől kezdve a lány úgy hajtott a kegyeimért, mint még soha azelőtt.


Nem tudom, hogy fogok hozzászokni az új bunkósdi stílushoz, de úgy tűnik jobb lesz ezt használni, ha barátnőt szeretnék szerezni, mert ez a menő.


Én akárhányszor voltam kedves, adtam azt, aki vagyok nem értem el vele semmit, csak én tipliztem a lányért, de ő felőle meg is halhattam volna, erre ez az új stílus mennyire nyerőa lányoknál, lám ez az igazság, a bunkók kelendőbbek a kedves fiúknál.

2012. jún. 1. 20:58
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 20:57


Igen, a végén már tök jól eldumálgattunk, mintha megtörtem volna a bunkó, beképzelt, flegma pajzsát. Érdekes, akkor nemcsak én tapasztaltam ezt ezek szerint, ha te is így látod.

2012. jún. 1. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:

" így úgy döntöttem kiölöm a gyenge, érzelmes, kedves énem, bár nem könnyű, de azóta igyekszem kiradírozni a jó fiús énemet, hisz arra nincs igénye a szép lányoknak."


Ezt teljesen jól gondolod és teszed is, a szép lányoknak pontosan ilyenek kellenek. Ma már nincs szőke herceg fehér lovon csak alpári vagy bunkó. :)

2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy kiöld az igazi éned. Ha csak laza kalandokat akarsz akkor mehet a színház, játszd a bunkót. De ha komoly kapcsolatot akarsz akkor azért mutass az igazi énedből, az értelmes csajok értékelni fogják, persze azért ne legyél nyál :DD
2012. jún. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És az szerinted mennyire jó, ha nem önmagadat adod? Mennyi ideig erőszakolhatod meg magad? Egy darabig működhet, de aztán valahogy besokallsz. Elnyomhatod ezt az érzékenyebb, romantikusabb oldalad, de valahogy a felszínre fog úgyis törni, ha az vagy te. Jobb esetben egy komoly kapcsolatban leped meg a párodat, hogy van ilyen oldalad is. Rosszabb esetben nem fogod tudni, mitől siklott ki az életed.


Persze a te döntésed.

2012. jún. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kell alányoknak az olyan fiú, mint én. Amúgy megértem, próbálok igazodni az igényekhez mégha távol is áll tőlem az alfahím jellem.
2012. jún. 2. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!