Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segiteni? (a többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Tudnátok segiteni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon teccik szoktam neki bókolni,irogatni vele már egy jó idelye,már 1egyszer haza is kisértem,és most el szeretném hivni őtet randrira,csak nem tudom hogy csináljam.14f(hüyle válaszokat lécci ne irjatok)

2012. máj. 31. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak simán kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled valahova... :)
2012. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
teTSZik, ideJe
2012. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak hívd el. Például így: Figyelj nincs kedved eljönni velem valahova? Vagy, Jó lenne találkozni veled valamikor, vagy valami hasonlót. Tök egyszerű.
2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Irj vagy hivd el pizzázni vagy moziba vagy sétálni valamerre menni fog irásban meg nem is olyan nehéz mint gondolod:)
2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Marada ***** válasza:
Hívd el moziba
2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

14F?!

Tanulj az iskolában, ne nőket...jha bocs. izéé lányokat hajkurássz...a tojáshéj még a valagadon. várj ezzel még 2-3 évet...

2012. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szu majd baszódik egyet 1 lány után aztán inkább tanulni fog:D
2012. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ti utolso kettő mekkor egy f@szok vagytok
2012. máj. 31. 20:38
 9/10 A kérdező kommentje:
De a többieknek kösz a jó tanácsokat
2012. máj. 31. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

annak az utolsó kettőnek hidd el igaza volt... nem 14 évesen fogod megtalálni az igaz szerelmet már bocs.. de gyakorolgass :)


amúgy sztem ne mond neki zt hogy "lenne-e kedved.. ez meg az.." mert akkor elkezd gondolkodni, hogy tényleg van-e kedve..


inkább.. "Figyelj..van egy jó ötletem.. menjünk el együtt: fagyizni/sétálni/pizzázni/gyrosozni/lopni/wc-zni/Magyar helyesírási kézi könyvet venni/ randizni/b*szni/pettingelni/beszélgetni/megnézni egy jó filmet/tanulni/vásárolni/a strandra/mosogatni/enni valamit/inni valamit/moziba/hozzád zabálni mert éhes vagyok/ hozzám mert kanos vagyok/ a temetőbe mert nekrofil vagyok/ hányni mert anorexiás vagyok te meg kövér/ csocsózni/ biliárdozni/ bowlingozni/ léghokizni/ bulizni :) ...

A péntek délután/este megfelel neked? :)

nem akkor szombaton? "


ha egyből megmondod neki mit csináljon az domináns és még választási lehetősége sincs túl sok..

2012. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!