Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Elhívott egy srác randizni, a héten megyünk. Nekem ez lesz a legelső randim, ergo nincs sok tapasztalatom benne. Egy sportos helyre megyünk. Én egy farmerban és egy nem kivágott pólóban szeretnék megjelenni, mert véleményem szerint az eléggé illik az alkalomhoz.Ti mit gondoltok róla? Valahol azt olvastam, hogy maximum két óráig tartson. Nektek mi a véleményetek erről? Srácok, mit vártok az első randitól? A válaszokat előre is köszönöm.:)

L/15



2012. máj. 13. 09:21
 1/10 DiMalto ***** válasza:
A randi ideje nem nagyon releváns...gondolom nem az a terved,h a 2.óra végén fogod magad és haza rohansz...érezd jól magad,és ne parázz rá túlságosan,és akkor minden elvárásnak megfelelsz. Jó társaság=jó randi!!
2012. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem addig tartson, ameddig jól érzitek magatokat.

A ruha meg jól hangzik, egy sportos helyre. :)

Biztos jó lesz!

2012. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele fogsz fülledni a farmerba.
2012. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A ruhádat majd az aznapi időjáráshoz igazítsd szerintem, ha 30 fok lesz, farmerban megsülsz.

És ha jól érzitek magatokat, akkor simán tarthat 2 óránál tovább, ezt nem lehet így elhatározni.

2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy belefüllednék, mert 18-22 fokot mond. Most megfogalmazódott bennem még egy kérdés. Még régebben vettem egy nagyon drága parfümöt, amit az ilyen különleges alkalmakra tartogatok. És hogy szerintetek használjam a megszokott illatot (Playboy-Play it lovely), vagy próbáljam ki az újat (Tom Tailor-New Experience) És lenne még egy kérdésem...:DD Azt szeretném megtudni a fiúktól, hogy jól teszem, hogy nem kivágott felsőt veszek fel?
2012. máj. 13. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha sportos helyre mentek szerintem vegyél fel valami női melegítő félét nagyon szépek vannak, és még az alakodat is lehet benne látni. Hogy kivágott legyen-e a felsőd azt neked kell tudni, de ne lógjon mert valószínűleg kellemetlenül éreznéd magadat ha lehajolsz hiszen ez a legelső randid úgy meg teljes belátás. A parfümöt meg próbáld ki az újat nyugodtan, vagy maradj a réginél nem az lesz a döntő. Ha meg jól érzed magad ne lépj le a 121.percben. Ha meg nem hagyd ott hamarabb.
2012. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
NE vegyél fel kivágott pólót semmiképp! a fiúk nem fogják neked megmondani, h jól teszed-e vagy nem... :D hidd el, h nem fogja érdekelni, h kint van-e a melled vagy nincs, ha komolyan tetszel neki... :) a parfüm m1, a lényeg, h tetsszen neki is:)
2012. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bowlingozni megyünk, és végül is nem farmerban megyek, hanem egy cicanaci+ing párosításban.

Megint a felszínre tört pár kérdésem. Amikor találkozunk, akkor megöleljem szerintetek? Vagy hagyjam, hogy ő irányítson? Az elköszönésnél meg esetleg ha meg akarna csókolni, akkor közöljem vele, hogy ez lesz az első csókom?

2012. máj. 13. 19:59
 9/10 anonim válasza:

szia uj válaszolo vagyok. ha ö akarvmit a köszönésnél, és persze neked is megfelelő, menj bele. értek itt ölelést puszit, akár szájrapuszit is vérmérsékletektől függően. :) amugy bowlinghoz kiváhottatt semmiképp. én maradnék a régi parfümnél, de tényleg nem ez lesz a döntő. az ig ok. :) csak vigyázz, h ott se lehessen belátni ;D

ha van vmi, nem tudlak visszakeresni, privizzünk ha kell :)

jah, és nem kell megmondani h hanyadik csók, nekem amikor az új barátommal először smároltam, megkérdezte, h ez volt-e az elsőm. pedig sokadik volt. a leges legelsőnél meg azt kérdezte, h miót gyakoroltam (a legelső barátom)

15-l

2012. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült a randi?
2012. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!