Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legnagyobb gondom az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legnagyobb gondom az, hogy nem tudok nyitni idegen csajok fele. Hogyan változtathatnák ezen?

Figyelt kérdés
Van úgy hogy padon ül a barátnőjével, vagy velem szembe jön az utcán stb. Annyira nem tudom mit mondhatnák.Ez az egész egy zsákutca.Ahogy már elindul a beszélgetés, nincsen gond, de az első lépés a legnehebb.Zsákutca ez az egész, 20on éves csajokról van szó, nem tinikről.
2012. máj. 31. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ugy gondolod, hogy akkor már mindent kensz-vágsz, ha már elindul a beszélgetés?


szerintem ugy a barátzónába repülnél, mint annak a rendje :D


ha ekkora határozottság nincs benned, hogy odamenj, megmondd, hogy szimpatikus, tetszik, akkor azt hiszed, hogy majd a "beszélgetésedböl" lesz bármilyen romatinkus szál?

2012. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Voltak már hosszú kapcsolataim is.El tudok beszélgetni csajokkal.Hát nekem nagyon nehéz az hogy odamenjek egy idegen lányhoz mert gátlásaim vannak, szinte megbénit.Ahogy már egy asztalnál ülünk, feloldódok. Amúgy miért kell úgy csodálkozni, nem vagyunk egyformák, van akinek sokkal nehezebb a közvetlenség, sokkal izgulósabb csajokkal.
2012. máj. 31. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
csak kihagyod az elméletedböl, hogy a kapcsolataid baráti körön keresztül jöttek össze, aztán ott ment a dolog magától + a lány szánalmas fantáziája hajtotta elöre a dolgot. Egy ismeretlen lány esetében neked kell végig a toloerönek lenni, hogy történjen valami.
2012. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!