Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak ezzel a kifogással jönnek? Mit takar ez bővebben?

Figyelt kérdés
Amikor meg ismerkedsz egy nővel/férfival és meg kedveled,vonzódsz is hozzá de benyögi egy pár randi után hogy nem érzem benned azt a pluszt,vagy hogy nem érzem hogy szerelmes tudnék lenni.Ezt mit jelent pontosabban?Mit nem éreztek ha végülis szimpatizáltok?
2012. máj. 31. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem érzi ugy hogy szeretni is tudna max barátnak vagy ágyasnak lennél jó számára
2012. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
Magyarul röviden azt jelenti, hogy ez egy szép lekoptatós szöveg, hogy nem kellesz neki. Csak nem azt mondja h "legyünk barátok"
2012. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Váó.Ezt tudom.De mi az amit ilyenkor nem éreznek?
2012. máj. 31. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
te nem éreztél még olyat egy randin hogy jó kedves meg helyes meg okos de valahogy nincs tűz nincs az hogy ez kell nekem?! én éreztem, tetszik de nem az igazi. 23/L
2012. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
ez azt jelenti, h bár okés vagy, nem hiszi, h úgy is tudnátok működni. Biztos Te is voltál már így. Minden megvan benne, de vmi mégis hiányzik. Az a bizonyos szikra, az a gyomortájéki ideg, remegés. Ettől szex még lehet, mert ahhoz elvileg ez nem kell. De ha Te többet szeretnél, ne menj bele számodra méltatlan helyzetbe.
2012. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 perfectlie ***** válasza:
Olyasmit jelent,hogy ha pl. egymás mellett ülünk egy padon a randin,akkor nem pörög ezerrel az agyam,hogy mit mondjak,hogy felkeltsem az érdeklődését,nem iszom minden szavát,nem érzem úgy,hogy megállt az idő körülöttem,stb...
2012. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ez nem alakul ki később sem.Velem még nem volt ilyen.Alapból nem randiztam olyannal akinél nem éreztem hogy na lehet ebből valami,vagy nem keltette fel az érdeklődésem.
2012. máj. 31. 09:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ,ez engem is érdekel !
2012. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs meg a szikra, nincs meg az a plusz érzés ami miatt nem csak szexelni akarnál vele hanem mondjuk sétálni is. ez olyan mint amikor a csajok hagyják, hogy kedveskedj nekik, kicsit hülyítenek aztán azt mondják legyünk barátok...
2012. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, úgyhogy próbálok választ adni. Ha jól nézel ki, megvan minden pl. helyes alak meg érzelmek akkor is fennáll a dolog akkor a következők a jelek. Sok lány irányítani akar és azt akarja hogy szeressék úgy ahogy ö akarja. A fiu vagyis mi elsőre csinálunk egy úgynevezett elvárási listát.


tehát hogy mit szeretnénk a csajtol, most nem sex re gondolok. Érzelmekre és sokszor a fiu valahogy kézel lábbal tudassa hogy mi ez az elvárás. Ha nem vetted észre és nem jól reagálál arra az elvárásra 1 2 ujabb proba után sem akkor ilyenkor a fiu hagy távozik. te meg gondolkozol hogy miért van ez.


Sok mindenben nem felhetsz meg azért keresi a kifogást. ez lehet hisztisség amit sokan utálnak plázáskodás, tulzott elvárások felé, ezernyi probléma lehet. legtöbb pasi érezteti hogy mit szeretne s lehet megkérdezed hogy miért én feleljek meg az ö elvárásainak? nem kell te mindenre megfelelj de egy pár kritikusra igen. Mert talán ö is megfelel az te elvárásaidnak.


Voltam én igy és itt volt a gond. a csaj nem tudta megfejteni hogy milyen ember vagyok én és én nem vagyok nem élek olyan életet amilyen ö szeretne mint tulzott bulizás mindig pénzkötés de fiu pénze persze meg máson való élősködés. Fontos ez mind. Talán ez a gond és ezt nem veszi sok csaj észre. Kölcsed azt amit keresel mert ez is elég akadály lehet az felé hogy egy fiu ilyen döntést hozzon.

2012. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!