Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek egy pasihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek egy pasihoz?

Figyelt kérdés
Ő igazából a barátom most, de szeretem. ♥ Hallottam 1 pletykát, miszerint ő is engem.:) Most hívjam el egy randira? Vagy mit csináljak? 14/N

2012. máj. 30. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan jobbról! Sokat segít az is ha tujának álcázod magad. -.-


Gondoltál már arra, hogy beszélgetni kéne vele?

2012. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez egy nagyon jó kérdés! Engem is érdekel! Hogy kell egy pasival bánni, h jól érezze magát?
2012. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

várd ki még ő kezdeményez..:)

vagy írj rá facebookon, és beszélgessetek.

2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

majd ő elhív, nem a te dolgod. persze, ha nagyon oda vagy érte, és ő nem mer lépni, akkor hívd el.

de gondolom, ha olyan jóban vagytok, akkor nem probléma egy találkozó

2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HiemannMoch ***** válasza:
a válasz egyszerű érdeklődj iránta ,beszélgessetek (ha idősebb lennél azt is mondanám vigyél neki sört mert akkor tuti beléd szeret) a lényeg az h törődj vele
2012. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii :)) Az az igazság, hogy sokszor beszélgetünk poénkodunk, segítünk egymásnak tanulni, és együtt kosarazunk.
2012. máj. 30. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

küld neki a kib*szott jeleket

... nevess a viccein és legyél vele minél többet hogy ne azt érezze hogy ő nyomul rád hanem te is szívesen vagy vele... egyszer-egyszer simítsd végig a vállát vagy vmi fizikai kontaktus legyen.. mondjuk állj közelebb hozzá mint szoktál... ;) ha nem érzékeli akkor meg hívd el valahová iszogatni :D

2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!