Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik neten ismerkednek, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkednek, hol szoktak?

Figyelt kérdés

Facebook, társkeresőn vagy?


Én Love.hu-n szoktam ismerkedni, de nem sok eredménnyel. :( Hogyan kell kezdeményezni, nyitni?


Azt ne írja senki se, hogy élőben, mert élőben nincsen lehetőségem ismerkedni!



2012. máj. 30. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy élőben nincs lehetőség. Ha úgy nem menne, miért gondolod hogy az interneten menni fog? Szerintem az ilyen társkereső oldalak a csinos lányoknak és a jóképü pasiknak ad esélyt elsősorban arra, hogy párt találjon. Nincs jobb és erőteljesebb benyomás egy személyes találkozónál. Csak hogy példákat mondjak, eddigi barátnőim (vagy egyéjszakás kalandjaim) közül egyet se a neten találtam. Szupermarket, koncertek, fesztiválok, akárhol lehet. még a buszon munkába vagy suliba menet is. Szerintem az egész kulcsa a magabiztosság, és az hogy kellő önbizalmat építsen ki magában az ember.
2012. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj én leírom a saját esetemet, 2 éve neten ismertem meg a jelenlegi barátomat, nagyon jó azóta is a kapcsolatunk.


Én nem kerestem neten társat, de elég sok időt töltöttem egy fórumon ahol a kedvenc stílusú zenémről volt szó (tudjátok, a fórum tagjai linkelgetnek egymásnak új számokat, megbeszélik ki hova megy koncertre, hogy halad a saját zenekarával, stb.). Na ezen a fórumon elkezdtem privátban beszélgetni egy sráccal valami olyan dolog miatt, hogy nem sikerült valahonnan letöltenem egy számot. Írta, hogy msn-en átküldi, vegyük fel egymást. Szóval ott voltunk msn-en, akkor még azt se tudtuk egymásról hogy fiú vagy lány-e a másik :D :D De miután átküldte a számot, elkezdtünk általánosabb dolgokról is beszélgetni, a végére a zene már szóba sem került, magunkról meséltünk a másiknak... Ez így ment még kb 1 hónapig napi szinten (kb 2 hét után láttunk először képet egymásról, szóval nem azért beszélgettünk, mert külsőre bejött a másik...), majd találkoztunk élőben is. Ott is nagyon jót tudtunk beszélgetni, azóta egy pár vagyunk...

2012. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!