Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik neten ismerkednek, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkednek, hol szoktak?

Figyelt kérdés

Facebook, társkeresőn vagy?


Én Love.hu-n szoktam ismerkedni, de nem sok eredménnyel. :( Hogyan kell kezdeményezni, nyitni?


Azt ne írja senki se, hogy élőben, mert élőben nincsen lehetőségem ismerkedni!



2012. máj. 30. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
chat.hu
2012. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
társkeresőn,fórumokon,chaten,esetleg facen.szerintem csak annyi hogy írsz hogy szia,szimpatikus vagy nincs kedved beszélgetni..aztán aki olyan úgyis visszaír.
2012. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem itt is lehet :)
2012. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni.
2012. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt ne! Ne! Ne próbálkozz! Itt soha nem jársz sikerrel, tapasztalatból mondom!
2012. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én a parom.hu/startrandi.hu oldalon ismerkedtem meg vagy a facebookos Badoo az is jó oldal még gondolom,a többi oldalt nem érdemes ha nincs sok időd.És már egy éve együtt vagyok azzal akit itt ismertem meg.22/L
2012. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hiro én meg tapasztalatból mondom, hogy itt is lehet ismerkedni :) (mivel már több mint 3 hónapja vagyok együtt a barátommal akivel itt ismerkedtem össze :D)
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy itt is lehet ismerkedni. Nagyon sok kedves, aranyos, bájos lányt ismertem már meg, kár, hogy olyan távol élnek tőlem.
2012. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig nem ismerkedtem neten, de érdekes módon a barátnőmet pont itt ismertem meg gyakorin :D nagyon valószínű hogy ő a 7. válaszoló xD


Ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül itt próbálkozz de soha nem lehet tudni mi jön össze :)

2012. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most biztosan sokan lehurrognak majd, h ez hülyeség, de én a speciálisan társkeresésre szánt oldalakat egyáltalán nem ajánlanám! Rendkívül nagy a "választék", ami jó is meg nem is! Jó, mert van bőven csaj-pasi, de rossz, mert valahogy sokkal válogatósabbak is (itt most a nőkre gondolok)! Nagyobb eséllyel találsz magadnak párt, vagy legalábbis kezdetnek ismerőst egy ilyen oldalon, mint a kifejezetten társkeresésre szántakon! Valahogy könnyebben veszik a nők a közeledést!

Csak a példa kedvéért: én magam már több mint 1 éve keresgélek ilyen oldalakon, többnyire válasz és eredmény nélkül. Ezalatt 'kemény 5, azaz 5 randi jött össze a sok száz próbálkozásból! Mit adj isten, fellépek ide, kiírok egy ezen témára irányuló kérdést, és máris van 2 jelentkező! Mindez alig 1 hét leforgása alatt!

Persze ez lehet véletlen is! Mindenki döntse el maga...:)

2012. jún. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!