Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj megmondta volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj megmondta volna, ha lenne barátja nem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt az iskolámban,akivel már másfél hónapja beszélgetek.Nagyon tetszik nekem és ezt tudja is.Azt mondta ő még csak ismerkedni,barátkozni szeretne velem nem szeretné elsietni a dolgot.Majd,ha eléggé kiismer lehet szó randiról.Elég gyakran orvoshoz kell járnia,mert volt korházban.Csak azt nem értem,miért kell mindig az orvoshoz kivasalni a haját.Meg mikor reggel beszélgetünk és elköszönünk egymástól csak este lép fel.A csaj már jár dolgozni,mert 21 éves,mint én.Az egyik közös ismerösünk azt mondta nekem a csaj eléggé őszinte !
2012. máj. 29. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy lány nem feltétlenül őszinte, még akkor sem ha annak látszik. Minden lány szereti, ha tetszik a fiúknak és akaratlanul sem utasítja vissza a bókokat, még akkor sem ha van barátja. Úgyhogy szerintem az sem kizárt, hogy pasija van. De ezt csak te magad tudod kideríteni, ha sokat beszélgetsz vele és próbálod megismerni őt.
2012. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokat szoktunk beszélgetni.a múltor még célozgattam is rá,hogy lehet van neki valakije és mondja meg mi az igazság,de nagyon megvédte az igazát,hogy nincs neki senkije se.
2012. máj. 29. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy kivasalja a haját, semmit nem jelent. Sokszor én akkor is kivasalom, ha csak itthon vagyok egyedül, mert olyanom van, meg nekem úgy tetszik.De szerintem egész nyugodtan rákérdezhetsz, ez nem annyira tolakodó kérdés, pláne, hogy már ennyi ideje beszélgettek.
2012. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!