Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a témák, amikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a témák, amikről mindig lehet beszélgetni egy lánnyal, és jónak értékeli a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha nincs épp jó kedve, és idegesíti a "mi a baj" kérdés is...pedig akar beszélgetni, csak rád bízza, hogy feljavítsd a kedvét.
2012. máj. 28. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
állatok,film,hülye emberek:D
2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról valamit, az is érdekes tud lenni. + az előttem szóló témái. :D
2012. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zene :)
2012. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fúj... ha valaki azzal jön, hogy "mesélj magadról valamit!", feláll a hátamon a szőr...
2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ruha, smink, műköröm, alkonyat, sztárpletykák, nyaralások, ruha, ruha, smink, alkonyat, valóvilág, megasztár, ruhák, pletykák, nyaralás, alkonyat, alkonyat, alkonyat....
2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Kérlek vedd figyelembe, hogy nem egy ribancról van szó. Azaz nem a te barátnőddel akarok beszélgetni... csak feltételezés, mert látom nálad ezek a témák mennyire természetesek. Kapd be!!
2012. máj. 28. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, ha majd ott ültök kusba, akkor próbáld be valamelyik témát! Le fog esni az állad, hogy mennyire megtörted a jeget!
2012. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy érdekes sztori rólad vagy az ismerőseidről mindig jó hangulatot teremthet.:) Jó ha vannak ilyen poénos sztorijaid.

Amúgy a lányok bírják, ha a pasik kiöntik nekik a lelküket. Beszélj az érzelmeidről akár.:) Nekem a barátom (akivel 2 éve járok) első randin elmesélte az egész életét, hogy miken ment keresztül, teljesen őszinte volt velem, és megfogott benne, hogy csak én tudok róla ilyen belsőséges dolgokat. Pl hogy belekeveredett rossz társaságba,füvezett,de letette, vagy a családi életéről, a haverjairól, stb. Bármit, csak őszinte legyen az, amit mond.

Ha magadról beszélsz, az tényleg jó, de azért NE untasd semmiképp. Ha látod, hogy alig ír, akkor az nem jó jel.

A filmek is jó téma. Próbálj olyan filmre ráközelíteni,ami neki is a kedvencei között lehet.

Ha fel akarod vidítani, vagy egyszerűen csak azt akarod, hogy élvezze a társaságodat, akkor dobj be minél több poént (azért ne vidd túlzásba), de csak ilyen apróságokat, odáig ne süllyedj, hogy vicceket mesélsz! Csak legyél jófej!:)

Ha fel akarod dobni, akkor pár bók is belefér, de azt se vidd túlzásba.

Ha mondasz neki valamit, akkor kérd ki a véleményét róla-ha nincs neki,akkor lehetséges hogy unja a témát.

Ha nem msnen beszélgettek, hanem személyesen, akkor dobd fel az ötletet, hogy megnézhetnétek egy filmet. Egy poénos vígjáték alatt sokat röhögtök, és beszóltok h "mekkora poén", stb. Persze így nem beszélgettek sokat, de közelebb kerültök egymáshoz, elhiheted, mert én így kerültem közelebb a sógoromhoz aki utált.:D

2012. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!