Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cheten hogy kezditek a...

A cheten hogy kezditek a beszélgetést? Szoktatok neten csak úgy beszélgetni? Ott is csak az idétlenség megy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfigyeléseim szerint:


-szia

-hello

-mizu?

-semmi kül, veled?

-semmi.


és itt meg is áll a történet-

2011. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan :D Egyéb ötlet?
2011. jan. 30. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mizu?
2011. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért jöttek már össze jobb társalgásaim chaten, de nagyon ritkán megyek fel, és a normális arc még ritkább! :) Általában kimerül ott, hogy "helo, chatszex?"... Így pl ha már valaki egy "hogy vagy?"-gyal kezd sokkal nyugisabban közeledem felé :) Nem kell ezt agyon erőltetni, csak ami jön...
2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztosan függ attól is, hogy milyen chatszobát választasz. Nekem csak jó tapasztalatim vannak. Többször találkoztam is olyannal, akivel beszélgettünk, volt olyan is, aki pestre jött kórházba, és jól esett neki, hogy meglátogattam.


Én meg szoktam kérdezni honnan ír, van-e családja, tanul-e még, vagy már dolgozik, hány éves, mi a hobbija, miért van most itt, miről beszélgetne szívesen. A világ minden tájáról beszélgethetsz így emberekkel, vannak akik azért jönnek fel, mert külföldön élnek, és jól esik nekik egy kis magyar beszélgetés...


Üdv. Péter

2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!