Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmos,185 magas, viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos,185 magas, viszonylag jo kepu. Miert nem talalok egy baratnot?

Figyelt kérdés
Mindig hisztis lanyaokkal hozz osszes a sor mindig... Hol vagytok normalis lanyok??
2012. máj. 28. 10:44
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
épp ez a gond. nehéz találni ilyet.a visszafogottabb csajok sajnos nem mozdulnak ki a házból,meg hétvégén is ritkán. suliban meg hiába kezdeményez az ember velük,félénket, hiába vagy kitartó....
2012. máj. 30. 13:09
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért mondtam amit mondtam, mert egoista lenne.

Csupán az a lényeg, hogy ő saját magáról ez az első amit elmond.. amíg ő is ezt részesíti előnyben nem sok esély van rá, hogy más mélyebbre lásson.

Kérdező te egy magas, izmos, helyes srácnak látod magad. Amíg te nem gondolkodsz másképp, más is(csak) ezt fogja látni. És nem ez az, amitől döglenek a rendes normális csajok... :)

2012. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
meg annyira időm sincs ,hogy futkározzak a lányok után. foci és gimi mellett nem egyszerű. ezért van az ha szép a csaj és megfog ,akkor szívesen vagyok vele.
2012. máj. 30. 14:15
 24/39 anonim ***** válasza:

ja..

hát ez így más.

nem az kell hogy rendes normális legyen

hanem hogy szép.

hát figyelj... nem tudom akkor most mi a kérdés?.

2012. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Később meg majd munka mellett még annyira sem egyszerű...
2012. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
küldj egy képet magadról ;)
2012. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

ha nem kellesz senkinek csak nem vagy jóképűXDDDDDDDDDD


19L sexy

2012. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mért van ez. Belém meg csak lúzer pasik esnek belém. Ilyen az élet. Egyébként nem akarsz küldeni egy képet magadról privátban? Elhiszem, hogy jóképű vagy, de jobb lenne látnom is.
2012. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerinted fontos tulajdonságok magadról:


-izmos, magas,jóképű


Ezekből arra következtetek, hogy lányokat is elsősorban külső alapján méred. Ne is csodálkozz, hogy plázacsirkék közt csak hisztigépek vannak.

2012. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség, h csak szerinted vagy jóképű. A lányoknak csak a külső számít, szal ha valóban jól néznél ki, buknának rád.

A másik, h nagyon kevés normális csaj van, azok is mind foglaltak, viszont ha jobban nézel ki, mint a pasijuk, akkor van esélyed náluk.

2012. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!