Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmos,185 magas, viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos,185 magas, viszonylag jo kepu. Miert nem talalok egy baratnot?

Figyelt kérdés
Mindig hisztis lanyaokkal hozz osszes a sor mindig... Hol vagytok normalis lanyok??
2012. máj. 28. 10:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

Én tartok tartott hogy nem a megfelelő helyeken a megfelelő lányokkal ismerkedsz. Sajnos ki kell mondani, manapság nagyon sok fiatal lány rossz irányba tart..itt most például a műkörmös anyagias plázacicák apuci pici kedvencei a tökéletes példái annak amire gondolok. Anyagias, felszínes, és elkényesztetett. Azt várja hogy te legyél apuci kettő aki zokszó nélkül mindent a kis feneke alá rak.

Olyan messze állnak az ilyen csajok a NŐ-től mint Makó Jeruzsálemtől. Szerintem neked még nem volt igazi nővel dolgod, aki tényleg nőies, megértő, empatikus, vonzó és tud odaadó lenni. De ez csak egy tipp. Vállalom a lepontozás kockázatát ha esetleg valaki magára ismert volna a jellemzésben. Ez van.

2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
Az egoizmusod miatt... Azok ott normális lányok csak nem a külsődet nézik hanem a belsőt (ezek a normális,okos lányok) és csak az emeletes egót látják. Talán ezért!
2012. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok beképzelt,mások véleménye szerint írtam le magam. igen is jó a belsőm. normális vagyok, nem szoktam flegmázni.
2012. máj. 30. 12:28
 14/39 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert a külsődet okolod. Persze hogy ha a külsődet helyezed előnybe, egy normális lány se akad rád, csak a hisztisek. Oké h izmos meg mindenfél Don Juannak gondolod magad. DE fontos a kisugárzás, az önzetlenség, a kedvesség. Ezek nélkül még a mai modern világban is cseszheted.

23/N

2012. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Ha meglátják a helyesírásodat, nem csodálom ha kerülnek a normális nők... egy férfi tudjon írni.
2012. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
a kérdést nem rendest billentyűzetről írtam,hanem iPad-ről,kicsit nehézkes volt.
2012. máj. 30. 12:56
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert szerinted az számít hogy izmos, 185cm, és jóképű vagy, és szerinted ez az alapja, hogy barátnőt találj.

És erre most ne írd azt, hogy nem gondolod így, mert akkor nem ezt emelted volna ki elsősorban...

:/

És ugyanaz amit már írtak, te rossz, nagyon rossz helyen nézelődsz, ha csak ilyen csajokat találsz.

2012. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
68%
nem az ékezet a baj: "lanyaokkal", "hozz osszes a sor" xDD
2012. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Ja és #11, jó látni az ilyen véleményt/látásmódot, köszi :)
2012. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem itt a külső kérdésében egyáltalán nem a kérdezőt kéne felelősségre vonni hanem pont hogy az említett csajokat. De itt páran is egyből általánosítottatok abból hogy Izmos 185 magas jó képű már biztos egy egoista alfahím.. nem attól még lehet belül ugyanolyan mint bárki más, csak sajnos az ilyen típusú csajok nem adják meg neki az esélyt hogy ez bizonyítsa mert a macsót látják benne általánosítanak.. vagy pedig pont hogy nincs is többre szükségük és ezáltal félreismerik.


Ezért lenne szerintem jó ha olyan helyen ismerkednél ahol normális lányok vannak, hanyagold a feltűnő diszpics+kat.

Lehet hogy egy visszafogottabb lány elsőre bizalmatlanabb veled kapcsolatban ő is azt hiszi hogy bárkit megkaphatsz biztos nem veszed komolyan, de akkor meglesz az esélyed hogy bizonyítsd milyen vagy igazából belülről. Mert ha tényleg olyan jó a belsőd mint írod főnyeremény lehetsz egy csajnak csak jó helyen kell keresned.

2012. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!