Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék érzéketlenné és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érzéketlenné és kemény, férfias jellemmé válni?

Figyelt kérdés

Van egy érzelmes oldalam, amit igyekszem elrejteni és többnyire sikerül is, de valahogy mindig előjön és olyan gyengévé, sebezhetővé tesz. Például ha látok egy romantikus, szerelmes filmet vagy valami szomorú történetet olvastam itt valamelyik nap elkezdek könnyezni, annyira szánalmasnak és gyengének érzem magam, szeretnék változni, olyan lenni, aki a lányoknak kell.


Tudom, amíg ilyen gyenge vagyok senkinek sem fogok kelleni. Esetleg valaki hasonló jellemként tudott változni?


Azért nem úgy kell érteni ezt az érzelmes részem, hogy mindig sírdogálok meg vagy szomorkodom. VAnnak ilyen időszakok vagy helyzetetk, szituációk, amitől előjön és olyankor eléggé más vagyok.


Emlékszem legutóbb húgommal néztünk egy ilyen megható filmet, ott is elkezdtem könnyezni, szerencsére sötét volt a szobában és sikerült úgy elbújnom, hogy ne lássa. De amilyen gyorsan tudtam kimentem és felmentem a saját szobámba kisírni magam.


Én nem akarok ilyen lenni! A lányok is érzik ezt biztos, ezért nem kellek nekik egyik okként.


Nézem mennyi bunkó, kemény fickónak van szép barátnője, olyankor látom, hogy én mennyire nulla vagyok azokhoz a fickókhoz képest, nem is csoda, ha sosem volt még barátnőm.



2012. máj. 23. 23:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ma 19:33


Szenvedésben nem hiányos az életem, már maga a gyerekkorom kész terror volt apám miatt. De attól, hogy utálom apámat nem lettem kegyetlen tömeggyilkos érdekes módon, sőt inkább másokkal is kedvesebb vagyok megértőbb, ha bármi baj van átérzem a fájdulmat és segítek stb.


Szóval nálam ez nem vált be.

2012. máj. 31. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!