Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért áldozott le a talpif...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áldozott le a talpif férfias pasik, a jóvágású rapperek, rockerek napja és miért a cicaplázafiúk lettek kapósak? Mi az oka? Az a baj, hogy az ő uralkodásuk nem halványul, bolondulnak értük a lányok.

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a rappernadrágos, rockestílusú, erős férfias pasik napja leldozott és szinte az összes mai lányka csak ezekkel a nagy szép vasalt hajú, converse tornacipős pasikkal akar csak szexelni.


[link]



[link]



[link]



[link]


2012. márc. 13. 20:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2012. márc. 13. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azért mert otrombák
2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

A válasz amiért ezek a gizda vasalt hajú dzsásztin bíbör utánzatok kellenek a csajoknak:

Kicsi lááány óóó szia hello

Áljunk össze mint két kicsi lego

2012. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A rockerek és raperek nagyon férfiasak valóban!Általában a tizenévesen így öltözködők vézna pööcsök.
2012. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell nekik ez a sok kis homo emo, mert rejtett leszbikus vágyaikat így elégítik ki. Nekik ez olyan, mintha egy pötsös lánnyal lennének.
2012. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös. Hát ezen jót nevettem XD


egyébként van benne valami tényleg. ment a zöld kéz rád.

2012. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Terentius, írd be google képkeresőbe h Manowar (2. sor 1. képet ne nézd) :D
2012. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Erre a válasz igen 1xű, mert ezek a mai 0-15ig terjedő korosztály ez ebbe nő bele azt hiszik, h ez a jó "normális".

Mert a tv-be mit lát?..ezt! az interneten szintén...és még sorolhatnám sokáig!

És aki már nem ezekre hasonlít vagy nem viselkedik úgy azt már kinézik. Ezért van az, h aki úgymond normális annak nagyon nehéz csajt, pasit találnia manapság.....


Most mindenhol ezek az elkorcsosult focista imitációk a nyerők....(rövid atom menő zselés haj,40kg nagykabátban,a cuccai csak a legújabb divat szerinti márkák +ami nagyon fontos, h sok kiegészítő is legyen mellette, ja és még a sminkelést hajvasalást meg ilyesmiket nem is említettem...)

persze ez csak az 1ik oldal, mert ugye vannak az emo-sok akik persze nem sokban különböznek talán annyi, h ők a normál rockerek/metal-osok "helyett" vannak még az előbbiek meg az úgymond "discosok" utódai SZERINTEM ez csak az én véleményem....;)

És a Manowar-osok idejében ez nem volt gáz nézd meg a Kisst! Ez a hevy,glam metal velejárója :)

2012. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 14. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hmmm... Azért a glam metalt nem kéne idekeverni szerintem, az mindig is a divat irányzata volt az egésznek, én a glamet nem is tartom metalzenének. Ez az egész ott kezdődött, amikor eltörölték a sorkatonaságot. Lehet, hogy szívás volt, de legalább férfiakat faragtak a sok kisfiúból, és összetartást neveltek beléjük.
2012. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!