Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék becsajozni? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Hogyan tudnék becsajozni? (A többi lent)

Figyelt kérdés
13éves fiú vagyok,kb 165 cm,fekete hajú,barna szemű,vékony.Az a gond hogy nem megy valami jól a csajozás,mert elég félénk tipus vagyok :(

2012. máj. 23. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyszerű, menj oda egy lányhoz, és kérdezd meg, hogy nem akar-e eljönni veled valahova. Ennyi. És szard le a többieket.
2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
találj ki valami férfiasabb nevet!
2012. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értsem?
2012. máj. 23. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ne törődj vele. 1. vagyok.
2012. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
"decsy.." erre értettem valami normálisabbat:)
2012. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy ne ma za nevem,hogy decsy,csak igy becéznek
2012. máj. 23. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Add magad és kezdeményezz bátran annál a lánynál, aki tetszik. Ennyi az egész. Figyelja jelekre!


Ha a lánynak bejössz, úgyis látni fogod.

2012. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is nőj fel!
2012. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 13-14 éves lányok nagyon bugyuták még. Hiába érettek testileg, ha fejben még nem nőttek fel. Rajonganak a huszonéves pasikért meg a sztárokért meg élvezik hogy idiótának mutatják magukat mások előtt. Legalábbis az én osztályomban kb ez volt a helyzet. Később, 16-17-18 körül már rájönnek, hogy mit akarnak, rájönnek hogy ők akarnak maguknak pasit és már van elég eszük hozzá. A fiúk a te korodban már a szexszel foglalkoznak, de a lányok még éretlenek.


Meg azt írtad, hogy félénk vagy. Ez attól függ, milyennek neveltek a szüleid, az első perctől fogva milyen légkörben nőttél fel. Ennyi idősen én ha jól emlékszek nem beszéltem senkivel és visszahúzódó voltam. Mára már kezd javulni a helyzet, de idő kell ahhoz, hogy férfiasabbá váljunk.


Amúgy próbákozz nyugodtan csajozni, de valószínű hogy barátok lesztek, még valószínűbb, hogy hülyültök egy jót és holnapra el is felejti a csaj mi volt.


16/F

2012. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!