Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti kinevetnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kinevetnétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a lányt, mikor első alkalomkor megcsókoljátok, bénázik? Tiszta pisisnek érzem magam, hogy ilyeneket kérdezek, de így 20 éves fejjel azért nem vagyok az a csókkirálynő, szóval elég kevés tapasztalatom van és az is régről, szóval egy kezemen meg tudom számolni. Mert amikor meg lehetőségem lett volna "gyakorolni", folyton olyanokkal akadtam össze, aki már cipelt is volna az ágyába, én meg előbb inkább beszélgetnék az illetővel egy tíz percet, mielőtt átdugom a szájába a nyelvemet. Ez csak a háttérinfó, igazából a tény az, hogy mivel rég is csináltam, meg nem is kérdeztem meg anno, h "na milyen voltam?", ezért fogalmam sincs, milyen vagyok, meg el is szoktam na. Szóval fennáll a lehetőség, hogy fogok egy sort bénázni. Persze nem féltem túlságosan magam, mert majd belejövök úgyis, de előfordulhat, h elsőre nem lesz tökéletes. Csak nem kizáró ok ez férfiaknál, igaz? Vagy egyből leírnátok, hogy "na ez se egy nagy parti"?

2012. máj. 22. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
amúgy annyira hülyeség ez a jól,rosszul csókolás. mindenki máshogy szereti. bírom az ilyeneket, hogy "huu de béna volt" lehet másnak meg te vagy a béna. mutassátok meg egymásnak hogyan szeretitek, barátoddal gyakorolj, ne jött ment páva hülyegyerekekkel akit nem is ismersz
2012. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nem tudom,hogy,hogy de eke volt a szájában az biztos!
2012. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!