Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vehetném rá a csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a csajt, hogy próbáljuk meg újra?

Figyelt kérdés
Még januárban megtetszett egy csaj, akit egyből fel is vettem MSN-re. Mikor mutattam neki magamról egy képet, azt mondta hogy nem vagyok csúnya, de neki most lesz barátja és azért nem akar vele ismerkedni. (Én viszont akkoris azt gondoltam hogy nem egy jó képet mutattam magamról. )Ekkor úgy gondoltam hogy majd akkor legközelebb. Persze barátja nincs azóta sem, viszont közös ismerősünk se sajnos. Hogy tudhatnám a legkönnyebben rávenni őt, hogy próbáljuk meg újra? Mi lenne a legjobb megoldás arra, hogy összejöjjön a dolog?
2007. aug. 13. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de a nők 99%-a ha azt mondja nem vagy csúnya akkor az nem azt jelenti hogy tetszel is neki. A "nem vagy csúnya" csupán annyit takar hogy nem akar megbántani.
2007. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az előző válaszolónak. Máshol kéne kopogtatni.
2007. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy tényleg szeretnéd, ha a barátnőd lenne, ha "csaj"-nak hívod... Talán egy kicsit több tiszteletet mindenki megérdemel, még akkor is, ha szerinted a szép fejed után kellene omladozniuk a nőknek.
2007. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
így igaz!!!
2007. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó, már az eleje sántít egy picit =) Álszentség lenne azt állítani, hogy a külső nem számít. Nagyon sokat számít, de nem minden. Viszont egy kép semmit, de semmit nem ér. Csak egy primitív reklám, amin a gyökerek fennakadnak, és első rostának elég hatástalan, hacsak nem úgy öltözöl és pózolsz, mint egy retard vagy egy látens homoszexuális =D Ha az életben láthat, a külsőd, a mozgáskultúrád, ami kiegészül a szövegeddel, stílusoddal, stb, máris kerekebb képet kap Rólad, és ami a legfontosabb, egy élő embert lát, nem iksz megabájtnyi tárolt információt (magyarul adatot=D). Kicsit gondold át, ne játszd meg magad, ne túlozd el a szöveged, add magad, ami lehet elég, lehet csak később alakul ki, és ha visszautasít, viseld tartással. Ha meg csak dugni akarsz, akkor felejtsd el amit írtam és itasd le egy garázsban, majd alaposan darabold fel és zabáltasd fel a halaiddal =D
2010. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!