Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Téged mivel tud megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mivel tud megfogni egy csaj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 14:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Kezével.
2009. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Engem a szájával:)
2009. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
xD
2009. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

oké :D


látom komolyság nincs nagyon :D

2009. jún. 28. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igéző tekintetével :) imádom ha egy csajnak szép nagyok a szemei
2009. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok,és nagyon kíváncsi a válaszokra!szóval normálisak legyetek,és válaszoljatok :-D
2009. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is csaj vagyok és én azt tapasztaltam, hogy a férfiakat leveszi a lábáról egy kedves mosoly. Az én pasim mindig azt kéri tőlem, hogy mosolyogjak minél többet.

A másik pedig hogyha már együtt jártok, akkor a csaj mindig feküdjön le vele, ahányszor a pasi csak akarja. Mert a férfiak nem túl hűségesek, viszont ha a szex-et megkapják, akkor a csaj mellett maradnak legtöbbször.

2009. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ágybacsalógató tekintetével
2009. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát vannak a babaszemű lányok.. :) szal aki ilyen ártatlan szemekkel tud nézni.. sok pasit ez mozgat meg...

mondjuk nekem személy szerint jobban teccik ha egy nő határozott, tudja mit akar, de hűséges.. az egyik ismerősöm ilyen... van pasija (akit sztem nem szeret..), mégis amikor összefutunk, félreérthetetlen jeleket küld, de egy határt nem lép át.. engem ez ami nagyon fel tud húzni... ha elrángatják előttem a mézesmadzagot aztán meg egy magabiztos mosollyal elintézik h "na ő is meg van kergülve értem..".. :D

2009. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az eszével, azzal, hogy nem kérdez hülyéket.
2009. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!