Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinettek van olyan wow fan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinettek van olyan wow fan csaj aki összejönne velem?

Figyelt kérdés
mániám a wow és egész nap rajta vagyok , még nem volt csajom és ha találnék egy olyan csajt aki szintén imádja mi lehetnénk a net királya és királynője .
2012. máj. 17. 11:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

figya bár neked kocka létedre több esélyed lenne mert lány vagy, de nincs mert lezbi is vagy :D

Én 17 éves koromig csak wowoztam, kb másfél éve hagytam abba, megváltozott az életem. éveken keresztül csak a wowból voltak leginkább emlékeim és a való életből nem olyan sok :D:D:D Na ezt add össze! Most meg animéken függök de még mindig jobb, mert lehet haverokkal ezt is, sok mindent tanítanak nem úgy mint a játékok x) Másrészt sok barátot lehet szert tenni ezzel a hobbival, sajnos mostanság nagyon belefüggtem, mert időm mint a tenger, unatkozom, de keresem az izgalmakat :D

Biztos van még egy lezbi lány az országban aki egy szép wow-függő bár ezt nehéz lesz megkeresni!

f18

2012. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Persze és higgyük is el hogy úgy nézel ki mi?:D Nem a blood elf karakteredet kérdeztük:D Amúgy meg vannak leszbi csajok taurin is igaz csak olyan %-ban, de meglehet őket találni ha kitartó vagy.
2012. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
3% *
2012. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hiszitek vagy sem, én meg úgy jártam, hogy 2009-ben abbahagytam a WoW-ot mert megnősültem, aztán rá kellett jönnöm, hogy bizony a WoW-on kockulni és forever alone-nak lenni jobb volt, mint egy semmirevaló házasság, ahol a nő csak átver, leveszi a pénzem, stb. Szóval nem feltétlen olyan rossz dolog a forever alone és a WoW. A mai eszemmel sosem nősültem volna meg, eljárnék fizetős lányokhoz és még mindig 25-ösben raidelnék, mint anno, a szerver egyik legjobb guildjében... Semmi gondom nem lenne az életben. (Csak hogy lássátok az érem másik oldalát...)

- 30 é ffi

2012. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 I am God ***** válasza:
I don´t want to live on this planet anymore...
2012. máj. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

24#


Túl sokáig voltál kocka, elvesztetted a racionalitásodat, nem fejlesztetted az emberismeretedet és egy hülye nőt találtál magad mellé, igazából ez a te hibád, csak magadat okolhatod érte.

2012. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 I am God ***** válasza:

Akkor szerintem egy Level 80 as Virgin-nel van dolgunk...

Minden áron védd a szüzességed!!4 xD

2012. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia cica:) akkor tudsz kivételt tenni?:P hol lax? Korod?
2012. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!