Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért izzadok randizásnál? 24/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izzadok randizásnál? 24/F

Figyelt kérdés
Ha fiúkkal randizok, mindig annyira izgulok, hogy nagyon durván leizzadok és sajnos ez elég kellemetlen szaghatásokkal jár. Viszont ha lányokkal randizok ez sosem fordul elő. Szerintetek mi lehet ennek az oka?
2012. máj. 17. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Szóval biszexuális vagy? A lényeg a patikában lehet venni izzadásgátlót solutio antisudorica néven, randi előtti este kend be vele a hónaljad tuti nem leszel büdi és nem is fogsz izzadni.
2012. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Döntsd már el ugyan hogy f*sz kell vagy punci bazzdmeg!!
2012. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy időnként női ruhákban járok és részben transzvesztita vagyok.
2012. máj. 17. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉS ez mégis kit érdekel? Vegyél olyat, amit az első írt... Egyébként ez a kérdés szerintem nyilván csak provokáció, mivel ez a kérdés nem függ össze azzal, hogy milyen a szexuális beállítottságod...
2012. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fúj, transzvesztita, távozz! (by: Quagmire) Amúgy ajánlom a figyelmedbe a dezodorokat. Egy gyors kérdés: szüleid mit szólnak hozzá?:D
2012. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a szüleim is a dezodort javasolták a problémára, de én a természetesség híve vagyok, csak vizet használok mosakodásra.
2012. máj. 17. 10:33
 7/8 A kérdező kommentje:
10:29-nek üzenném, hogy a szexuális beállítottságom fontos szerepet tölt be ebben a kérdésben, mivel mint írtam a probléma CSAK a fiúkkal történő randizásnál fordul elő.
2012. máj. 17. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fiúk jobban izgatnak mint a lányok, ezért izzadsz!
2012. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!