Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ha félénk vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha félénk vagyok, és sokszor "megkukulok" fiúk társaságában? Annyira kínos.

Figyelt kérdés
De annyira zavarban vagyok, hogy nem jut eszembe egy büdös szó sem. Akit már ismerek, azzal lazább vagyok, de elég sok idő kell, míg fölengedek. Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok. Igaz, a külsőmhöz inkább egy vadmacska természet passzolna, ezért talán nem is értik sokan, hogy mi bajom van :D kívülről nem az a tipikus szolid lány vagyok, szeretem a bőrkabátokat, vagányabb holmikat, sminkelem magam stb.. Vannak fiúba is hasonlók, akiket kiver a víz ha jó csajjal beszélgetnek, vagy akár el is vörösödnek?
2012. máj. 15. 18:03
 1/1 Diavolino44 ***** válasza:

Nyugi, nem soká rád fog találni a szerelem. Leírom az én sztorimat

Az előző barátnőmmel amikor először találkoztam az egy baráti sörözgetésen történt. 3 órát voltunk a helyen 4-5 lehettünk, ő egész beszélgetés alatt (3 óra!!) 2 mondatot mondott azt is csak azért mert már zavart h két órája csak annyit mondott h Sziasztok! Nem volt egyszerű az első randi de tetszett h ilyen visszahúzódó. 1 hónap után már be nem állt a szája.:D Ő akkor 21 volt szerintem te még fiatalabb vagy!


Szóval ne aggódj, ha valaki meg akar ismerni veled azt a legkevésbé sem fogja zavarni, sőt az én szememben sokkal titokzatosabb egy ilyen típusú nő.

2012. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!