Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van pár kérdésem a holnappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár kérdésem a holnappal kapcsolatban, esetleg adjatok tippeket mert nagyon parázok?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztam egy lánnyal akkor már ölelgettem meg ilyenek. és akkor megbeszéltük h kedden is találkozunk, nem tudom hogy ő hogy akar velem találkozni mint egy baráttal vagy össze is akar jönni velem. De úgy vagyok vele ha tetszik egy lány és találkozok vele nem mindig tudok megszólalni, szóval ha ilyen helyzet áll elő akkor miket mondhatnék, hogy ne nézzen hülyének, meg megkérdezzem szerintetek hogy barátként akar velem találkozni vagy annál több is lehetne-e? És ha a holnap úgy sikerül és látom rajta h ő is akar tőlem valamit, akkor búcsúzásnál egy szájra puszi belefér?

16F


2012. máj. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ne kérdezd meg mert az önbizalmatlanságot kelt, és alapból ciki

a végén meg majd ahogy a helyzet hozza, érezni fogod

2012. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Ha ölelgeted, és hagyja és ennek ellenére találkozik veled, akkor nem barátnak tart.


2. Ess túl azon, hogy átöleled, ne akard még megcsókolni, de az arcára adhatsz puszit, ez téged is oldani fog.


Beszélgess vele arról, hogy mit lát a ti kapcsolatotokban, mit gondol rólad, kettőtökről. Így beszélgetés közben oldódtok. Csak az első fél óra kínos.


Nyugi, ne parázz, inprovizálj, mindent a helyzet ad, nem lehet előre kigondolni.


23/N

2012. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak mosolyogj sokat rá, légy vele kedves és figyelmes, ennyi a titok.


23/N ismét

2012. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem kell elsietni a dolgokat, szerintem is csak egy szolid arcra puszi ölelés :) Kérdezd meg hogy van mostanság.. beszéljetek hobbikról, szabadidőről, vicces történeteket is mesélhetsz neki vagy bármit magadról! De azért őt is hagyd szóhoz jutni!! :D És a végén kísérd haza ha adja a helyzet akkor próbáld megfogni a kezét és búcsúnál puszi vagy csók! :)

15/L

2012. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá,beszéljetek a suliról,kedvenc filmekről!Ki mit látott utoljára moziba!Van-e kedve veled egyszer elmenni moziba?Ilyesmiket kérdezz,a többi jön magától :)
2012. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!