Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit lehet csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni, hogy tovább lépjünk egy kicsit?

Figyelt kérdés
Neten sokat szoktam dumálni egy sráccal az egyetemről... Úgy vagyunk, hogy élőben csak bámul, idiótán vigyorog és köszön. De semmi több. MSNen meg dől belőle a szó, mindig rám ír és nagyon kedves, de nem igazán értem. Mindamellett én most kezdtem, ő meg már lassan végez. Nem akarok ráhajtani, elég égi módi vagyok. Először inkább meg akarok róla bizonyosodni, hogy tetszem-e neki, de élőbe már nem találkozunk, neten pedig fogalmam nincs, hogy kell az ilyet kiszűrni. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne...
2012. máj. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyáva mit ne mondjak.
2012. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy ez a srác! Leírtad a csaj nevében, hogy miket csinálsz. De ha te vagy a csaj, akkor suss el egy ilyen kérdést, amikor teljesen biztos vagy benne, hogy aznapra neki és neked sincs programod: Mit csinálsz ma?

Ha van egy kis esze azonnal kapcsol és ezt dobja: semmi kulonos, ha van idod találkozzunk.

Ha te vagy a srác és ezt írja neked a csaj egyszer, akkor figyelj rá, hogy felszólító módban írd (találkozzunk) és "ha van idod" (nem kedved).

Trololololololololol

2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben lány vagyok, de köszönöm :3
2012. máj. 12. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy ne hordj nadrágot, és olyan fiút keress, aki elég tökös hozzád.
2012. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember írásban sokkal bátrabb, mint szóban és így könnyebben meg tud nyílni, mint szemtől szembe. Ha írásban mindig ő ír rád és sokat beszélget veled, akkor biztos, hogy nem azért teszi ezt, mert épp unatkozik. Tetszel neki, ez egyértelmű! :) Legközelebb, ha találkoztok, próbálj meg kicsit beszédbe elegyedni vele, de arra készülj fel, hogy a beszélgetés kezdetén inkább neked kell kérdezned, illetve ügyelned arra, hogy fennmaradjon a beszélgetés folyamata, mivel ő elég gátlásos, de jó hír, hogy remélhetőleg később feloldódik majd és kommunikatívabb lesz! :) Ha már kiveséztetek egy pár témát, kérdezd meg, hogy látta-e a legújabb *tetszőleges* filmet, és ha nem, lenne-e kedve veled megnézni. Ha tetszel neki, fel fog csillanni a szeme és kapni fog az alkalmon. Ez még nem nyomulás egyébként. Sok sikert! :)

23/L

2012. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!