Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvolt az első randi, beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első randi, beszélgetés, telefonszámcsere, csók. Eltelt 3 nap, miért nem hív?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már 100%, hogy nem érdeklem? :(

2012. máj. 12. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna csókolózni vele, lehet hogy neki ez csak egy apró kis kaland volt. Viszont próbáld meg felhívni, lehet, hogy csak beteg, amilyen szutyok idő van most, vagy túl sokat dolgozik, sosem lehet tudni, mi van vele. Ha nem lett volna jó neki a randi, nem kérte volna el a számod. Legalábbis szerintem. Ha nem hívod fel, és ő se fog, azzal kb ugyanannyit vesztettél, mintha felhívtad volna, és elküld. Ha viszont nem küld el, akkor csak nyertél, és randizhattok tovább.
2012. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel és ird meg mi történt, engem is érdekel a folytatás..
2012. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vagy találj ki okot, hogy miért írsz neki egy sms-t.


Egyébként ha jó az első randi, akkor érdemes úgy elválni, hogy valamilyen okból kommunikáltok:

megírod annak a szállodának a címét, ahol tavaly megszálltál Rómában, vagy a boltét, ahol a bátyád szemüvegét vette, vagy azt, hogy mi a neve annak a koktélnak, amit a múltkor egy másik helyen ittál...

vagy fogadtok abban, hány éves az XX együttes énekese és utánanéztél... szóval igazából mindegy, hogy mit, de legyen valami, ami miatt kommunikáltok.

2012. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem akkorra dráma,várj még 2 napot,ha 5 nap után sem hív akkor pedig hagyd úgy.. és szerintem ne hívd fel,nem a lány dolga. Habár abba belegondoltál,hogy lehet elvesztette a számod vagy valami? igaz ebben a mai világban már nem nagy dolog kideríteni,vannak közös haverjaitok?
2012. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nehogy felhívd... sms-ben írd meg neki, hogy jól érezted magad vele, és várod a folytatást.
2012. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az előző ötlet nem is rossz! Olyan kedves, barátságos dolog lenne, még jól is esne a pasinak. Már ha tényleg tetszel neki, ha meg nem, akkor ugyanaz, amit mondtam, jobb megpróbálni, és aztán megtudni, hogy nem, mint nem megpróbálni, és fölöslegesen reménykedni az igenben.
2012. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
na történt valami előre lépés, biztató stb.?
2012. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem. Határozottan mondhatjuk, hogy ez a történet ennyi volt. Azóta nem láttam és nem is keresett, se sms-ben, se telefonon, semmilyen formában. Írtam neki egy sms-t, de nem válaszolt rá.

Később felhívtam (tudtam, hogy már nem aktuális a dolog, csak kíváncsi lettem volna arra, hogy mégis mi a bánatot szúrtam el), de nem vette fel. Ennyit a pasikról! Gyáva férgek.

2012. máj. 19. 20:51
 19/21 anonim ***** válasza:

mármint az az egy akivel találkoztál

általánosítani nem lehet

mindenki más

nem volt szerencséd

majd legközelebb

ne búsulj

2012. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én ugyanígy jártam, szóval úgy látom jó sok gyáva féreg akad...

(hozzáteszem tisztelet a kivételnek :D)

2012. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!