Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek aránytalan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chipchipchibo kérdése:

Szerintetek aránytalan vagyok?

Figyelt kérdés

174 cm magas vagyok , kb. 60 kgos(vagy kevesebb).

Barna szem, mell alá érő barna haj.

én kövérnek érzem magam, és nem tudom növelni az önbizalmam, tükörbe nézek és egy partra vetett bálnát látok.

Valahogy tennem kell valamit. Ja és elkezdem fogyózni és sportolok. 15/l



2012. máj. 11. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi is mindjárt tükörbe nézünk, és megmondjuk.


-__-

2012. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

dehogy vagy aránytalan !! :)

én kb ugyanígy nézek ki és én is sportolok(a spinninget ajánlom, szép lesz tőle az alakod és meg is izmosodsz, meg szép szálkás leszel :)

önbizalmad pedig legyen ! mert mindenki úgy szép ahogy megteremtették :) és önbizalom növeléshez, ajánlanám azt a módszert, hogy kitűzöl egy célt amiért küzdesz, pl az h leadsz 1-2 kg-t de ne sokat, mert megterhelheti a szervezeted, szóval kitűzöl 1 célt amit pl 1 hónapon belül végre szeretnél hajtani :) és amikor az sikerült akkor hidd el mosolyogva fogsz a tükörbe nézni <3 :)nagyon sok sikert és kitartást :)

2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Milyen bálna pontosan? Ámbrás cet vagy kékbálna?
2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 174 mellé tök egészséges a 60 kg. Különösen ha nagy melled, nőies alkatod van.
2012. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es: :D :D :D

az,hogy aránytalan vagy-e, csak akkor lehetne megállapítani, ha látnánk téged.

60kg-osan 174 centivel nyilván visszaigazolást és dícséretözönt vársz!

Ha meg bálnának érzed magad és aránytalannak, mi a f@sz köze van ennek a hajad színéhez és hosszához???-_-'

2012. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 183centimmel és 65 kilómmal soványabb kategóriába tartozom akkor hogy lehetnél te egy BÁLNA? :D

Nekem tuti tetszenél, a lányok mindent túlreagálnak :D

f18

2012. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
uhhh az elsö video :)
2012. máj. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 175 cm-vel vagyok 65 kg, és nem vagyok bálna. Akkor te hogy lennél az? Persze alkati kérdés is, de bálnának lenni ilyen paraméterekkel nagyon nehéz lehet. :D
2012. máj. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés. Én fiú vagyok, 179 cm. magas, és 69 kg. Mégis inkább a soványak táborába tartozom. Ilyen paraméterekkel nem lehetsz bálna.
2012. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!