Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki sms-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki sms-ben?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztunk,nemnagyon kezdeményez,tudom hogy bejövök neki.kezembe veszem az ügyet. milyen sms-t kéne írnom neki ?

2012. máj. 9. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
2012. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valóban ezt kéne ! :D...
2012. máj. 9. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
a "mizu"-t, meg a "micsi"-t hanyagold, én utálok olyan sms-t kapni, amiben ezt kérdezik...
2012. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írd azt, hogy ma sokat gondoltam rád... :)
2012. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Aranyos lánynak tartalak, nagyon orulok, hogy találkoztunk, szeretnélek még jobban megismerni!

Egyszer írtam hasonlót egy lánynak, és legalább felkeltettem annyira za erdeklodését, hogy kijojjon velem kétszer.

Fo, hogy ne kérdéssel fejezd be, mert akkor arra kotelezed hogy válaszoljon, munkát adsz neki.

Ugyanez érvényes, ha lány vagy.

2012. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szex ma velem

én mindig ezt írom

ha akar valamit, majd felhív, Te se fáraszd magad

2012. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, neked igencsak sok barátnőd lehetett (érezd az iróniát). Az nem jó, ha te is azt várod, h ő írjon, mert lehet, h ő meg azt várja, h te írjál neki. Szerintem érdemes 1-2 kérdést becserkészni az üzenetbe, mert úgy látja igazán, h érdekel téged :)
2012. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!